Strona 75 z 88 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 872
  1. #741
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Napad na bank we Wrocławiu

    przyznac sie, komu brakło kasy

  2. #742
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Opole
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    Napad na bank we Wrocławiu

    przyznac sie, komu brakło kasy
    Cytat Zamieszczone przez Charli Zobacz posta
    mistrz KINDEK vel WALENTY publicznie oświadczył, że wyzywa na pojedynek Heads Up o 5 tysięcy Jacka Danielsa!!
    miażdżyć nl 10

    Swoją drogą byłem wczoraj w Plazie, i bardziej żałosnego zachowania przy stole prezentowanego przez 'walentego' nigdy wcześniej nie widziałem! Żal chłopaka

  3. #743
    JAck mowiles ze juz nie wspolpracujesz z Unibetem:P
    podalbys do siebie gg mozna by wtedy na zywo pytania zadawac a swoja droga cos obraz jest gorszy niz z wczesniejszych usopow
    pozdro i do jutra

  4. #744
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Wczoraj zagrało 86osób a w sofcie na chwile obecną jest zapisane 107. Czy to oznacza, że dzisiaj 21 osób zagra?

  5. #745
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Wczoraj zagrało 86osób a w sofcie na chwile obecną jest zapisane 107. Czy to oznacza, że dzisiaj 21 osób zagra?
    zajrzyj do skrzynki

  6. #746
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Charli Zobacz posta
    WAŻNA WIADOMOŚĆ !!!!!!!!!!!



    Wczorajszego wieczoru we Wrocławskim kasynie w hotelu Plaza wielki, najmądrzejszy, najlepszy, potężny, mega uzdolniony mistrz KINDEK vel WALENTY publicznie oświadczył, że wyzywa na pojedynek Heads Up o 5 tysięcy Jacka Danielsa!!
    Niedziela, godz. około 21, korytarz przed salą, w której grany był USOP. Stoję sobie na papierosku. Podchodzi w/w Kindek i tymi słowy zwraca sie do mnie:

    - Słuchaj, nie ma chyba sensu, żebyśmy wyzywali sie na jakieś heads upy. Po co to komu potrzebne?

    To tyle w temacie... Nie mówiąc o tym, że nawet gdyby mnie błagał to bym żadnego HU z nim nie zagrał. Któryś z chłopców określił go doskonale - miękka faja...

  7. #747
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Niedziela, godz. około 21, korytarz przed salą, w której grany był USOP. Stoję sobie na papierosku. Podchodzi w/w Kindek i tymi słowy zwraca sie do mnie:

    - Słuchaj, nie ma chyba sensu, żebyśmy wyzywali sie na jakieś heads upy. Po co to komu potrzebne?

    To tyle w temacie... Nie mówiąc o tym, że nawet gdyby mnie błagał to bym żadnego HU z nim nie zagrał. Któryś z chłopców określił go doskonale - miękka faja...
    LOL

  8. #748
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Ponadto skąd Kindek wziąłby 5.000$? Nie sądzę, aby Jacku się zgodził na grę przez Kindka na krechę

  9. #749
    Ponadto skąd Kindek wziąłby 5.000$? Nie sądzę, aby Jacku się zgodził na grę przez Kindka na krechę
    spytalby rodzicow jak zwykle

  10. #750
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    sprzedam ojca i będzie na hu

    Jacku ja mogę z Tobą zagrać tego hu jak nalegasz ale tylko Ty możesz coś na tym stracić

    pzdr