Strona 21 z 88 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 872
  1. #201
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    Witam czy występowanie w barwach innego roomu niż unibet jest zabronione??

  2. #202
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dostalem wlasnie odpowiedz z ubibet, ze niestety nie mozna doplacic sianka i step 4 musi zostac zagrany

  3. #203
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jak wam braknie jednego to dajcie znac

  4. #204
    JD napisal bardzo fajna inicjatywe... rozgrywanie stepow o okreslonych godzinach 3x dziennie np, bo inaczej z tego co widze nie idzie sie zorganizowac.

  5. #205
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Tak jak JD napisales wprowadzenie godzin pomoze chyba usprawnic te stepy. Mysle, ze wczoraj tez bysmy nie zagrali tego stepa 2 gdyby nie to ze wczesniej umowilismy sie na godzine.

  6. #206
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No to pewnie juz na Poznań tak własnie będzie, bo to na pewno usprawni działania. Załatwię to.

  7. #207
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    UWAGA!!!

    Jak już zapewne wszyscy wiecie podczas USOP prowadzona będzie relacja telewizyjna na naszej stronie internetowej Unibet Series Of Poker. Informuję, że podczas transmisji, którą będę miał przyjemność prowadzić, podane zostanie hasło do freerolla, który rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 19 (oczywiście na sofcie Unibetu). Główną nagrodą w tym freerollu będzie wejściówka na USOP w Poznaniu!

    Zapraszam do oglądania relacji i rywalizacji w tym turnieju!

    PS. Nie, nie podaję hasła nikomu wcześniej!!

  8. #208
    Hej, ja zagralem kilka stepow ale skonczylo sie na wyjebaniu mnie TT<AT w pierwszym handzie (entuzjazm mi sie wypalil) . Do poznania MUSZE sie dostac wiec mozecie liczyc na moja obecnosc.
    A tak narzekaliscie na tych obcokrajowcow na poczatku calej akcji

  9. #209
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    dostalem wlasnie odpowiedz z ubibet, ze niestety nie mozna doplacic sianka i step 4 musi zostac zagrany
    niestety to samo mi unibet odpisal, ale wczoraj na lidze podpowiedzieli mi zeby sie dogadac i zagrac HU o jedna wejsciowke a umowic sie ze na druga i tak sie skladamy

    Ps. czy oprocz mnie i W.A.Rebel (plus ewentualnie WojtasPolak) ktos jeszcze jest chetny na step 4 zeby zagrac przed deadlinem (czwartek godz. 22)?

  10. #210
    wczoraj było chętnych na 3 step około 4 osób.
    Może dziś jak się rozegra step 2 kolejnych dwóch dołączy. A wtedy mamy komplet na ewentualny step 3 czyli kolejnych dwóch zwycięzców do stepu 4. Nadal jednak będzie brakować jeszcze jednej osoby.
    Ustalmy że dziś każdy kto chce grać niech około 20 zapisuje się do tych sitów i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

    Ps podaj szczegóły tej możliwości HU rozegrać . Trzeba się z supportem dogadać o taką możliwość ??