Strona 1 z 88 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 872
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Unibet Series of Poker startuje z pierwszym sezonem.

    Cykl USOP zawita do największych miast w Polsce, którzy powalczą o pulę pieniężną w każdym turnieju, punkty do klasyfikacji generalnej oraz nagrody dodane - pakiety na turnieje Unibet Open.

    Rozpoczynamy w Warszawie w Hiltonie już w styczniu 23-25, kolejne turnieje to Poznań, Gdańsk, Wrocław, znowu Warszawa, Kraków, Katowice i wielki finał jakżeby inaczej w Warszawie w listopadzie.

    Wpisowe do najbliższego turnieju w Warszawie to €250 (225+25)

    Od poniedziałku 22 grudnia do niedzieli 18 stycznia możesz grać w naszych satelitach o pakiet wart €350 (wpisowe do turnieju plus nocleg w hotelu).

    Możesz także pościgać się o wejścówkę przy stolikach cashowych.
    4 graczy, którzy rozegrają największą liczbę raked hands w czasie od 22 grudnia do 21 stycznia wygra bezpośrednie wpisowe do turnieju warte €250 bez konieczności gry w jakichkolwiek eliminacjach.

    Istnieje także możliwość wkupienia się bezpośrednio poprzez nasze oprogramowanie. Szukaj turnieju USOP - direct-buy in €250 rejestarcja kończy się 22 stycznia.

    Więcej szczegółów na https://pl.unibet.com/poker/article.do?contentId=24779#

    Powodzenia Panowie i Panie.

    Pepone

    Unibet Poker Team
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 23-03-2009 o 23:05

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Cykl USOP zawita do największych miast w Polsce, którzy powalczą o pulę pieniężną w każdym turnieju [...]
    Hmm, OCB? ;]

    Fajnie, że w końcu coś wiadomo. Hotel w pakiecie, który można wygrać w satelitkach, to raczej nie trafiony pomysł. Chociażby dlatego, że duża część graczy będzie pewnie z miasta, w którym zostanie rozegrany dany turniej.

    Poniżej link ze szczegółami turnieju, m.in. struktura blindów.

    Olympic Poker Club > Wiadomości > USOP 23-25/01/2009

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A druga duza czesc gracze spoza tego miasta... Wiec co to za pieprzenie? Fajny pomysl

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    ...którzy mogliby równie dobrze za hotel zapłacić z własnej kieszeni. Nie wspominając o tym, że dla większości graczy będzie to i tak turniej jednodniowy. Ale spoko. Ja w satelitkach, przynajmniej tych do turniejów w Wa-wie grać po prostu nie będę.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Pomysl z hotelem jak najbardziej trafiony. Jedynie cena wejsciowki moze odstraszac co obnizy frekwencje o jakies 60%* w stosunku do np. PPT
    *Własna nie poparta żadnymi danymi estymacja

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Mozna prosic cos wiecej o strukturze turnieju? Stack poczatkowy, dlugosc leveli, struktura blindow w poszczegolnych levelach.

    Poza tym na jakiej zasadzie bedzie prowadzona klasyfikacja cyklu? Kto gra w "wielkim finale"?

    No i ostatnia sprawa - wiadomo mniej wiecej kiedy odbeda sie pozostale turnieje?

    Z gory dzieki za odpowiedz.

  7. #7
    satelitki będą bezpośrednio do najbliższego niedzielnego finału ? czy ewentualny finał online można rozegrać w innym terminie ?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Mozna prosic cos wiecej o strukturze turnieju? Stack poczatkowy, dlugosc leveli, struktura blindow w poszczegolnych levelach.
    Olympic Poker Club > Wiadomości > USOP 23-25/01/2009

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    No i jak zwykle w przypadku turniejów sponsorowanych przez Unibet nie wiadomo dokładnie co i kiedy będzie rozgrywane . Są trzy strony (1 unibetu i dwie kasyna), na których są zupełnie rozbieżne informacje. Na stronie Unibetu piątek to side event, na stronie podawanej w poście #2 piątek to dzień 1A od 9 a w terminarzu turniejów na stronie kasyna piątek zaczyna się od 19.
    A pewnie w opisie satelitek w lobby będzie napisane że turniej live w Kędzierzynie Koźlu i miejsca gwarantowane do Unibet Open.

    Ogólnie pomysł mi się podoba, jestem za i chetnie pouczestniczę w tym wydarzeniu. Tylko wku#$%^ mnie brak (tak bardzo podkreslanego przez wielu graczy żeby niby jest na zajebistym poziomie) profesjonalizmu Unibetu w zakresie komunikacji.

    pozdr. kabo
    Ostatnio edytowane przez kabo ; 19-12-2008 o 11:28

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    A ja to slepy jestem chyba:P