Strona 2 z 88 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 872
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Możesz także pościgać się o wejścówkę przy stolikach cashowych.
    4 graczy, którzy rozegrają największą liczbę raked hands w czasie od 22 grudnia do 21 stycznia wygra bezpośrednie wpisowe do turnieju warte €250 bez konieczności gry w jakichkolwiek eliminacjach.
    gdzie będzie aktualny ranking do wglądu?

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Ranking najlepszych graczy pojawi się 5 stycznia i będzie uaktualniany co kilka dni. - to ze stronki Unibetu


    Więc pewnie na stronce Unibetu choć strasznie późno
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 20-12-2008 o 10:51 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    No i jak zwykle w przypadku turniejów sponsorowanych przez Unibet nie wiadomo dokładnie co i kiedy będzie rozgrywane . Są trzy strony (1 unibetu i dwie kasyna), na których są zupełnie rozbieżne informacje. Na stronie Unibetu piątek to side event, na stronie podawanej w poście #2 piątek to dzień 1A od 9 a w terminarzu turniejów na stronie kasyna piątek zaczyna się od 19.
    A pewnie w opisie satelitek w lobby będzie napisane że turniej live w Kędzierzynie Koźlu i miejsca gwarantowane do Unibet Open.

    Ogólnie pomysł mi się podoba, jestem za i chetnie pouczestniczę w tym wydarzeniu. Tylko wku#$%^ mnie brak (tak bardzo podkreslanego przez wielu graczy żeby niby jest na zajebistym poziomie) profesjonalizmu Unibetu w zakresie komunikacji.

    pozdr. kabo

    czytaj wyraźnie
    przeca stoi jak byk co i jak

    Program turniejów:
    Piątek side event bez kwalifikacji online.
    Sobota od 16 main event (8 poziomów)
    Niedziela dokończenie turnieju.
    Uwaga w przypadku najbliższego turnieju w Olympicu rozegramy dzień 1A (piątek) i 1B (sobota) bez side eventu.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jaki kurs jest ustalany przy przeliczeniu euro na zlotowki przez unibet ? bo jak licze to 250*4.13 ani raz mi nie wyszlo 840

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Sinobrody to wejdź sobie jeszcze na stronę kasyna i tam poczytaj i porównaj, zobaczymy czy tak wszystko jest oczywiste.
    Nie zwracałbym na to uwagi gdyby to było pierwszy raz, ale tak jest dokładnie przy każdyn turnieju.

    pozdr. kabo

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Wiadomo cos na temat finalu cyklu? Ile osob zagra, jakie nagrody przewidziane?

  7. #17
    @ Kabo

    Program turniejów:
    Piątek side event bez kwalifikacji online.
    Sobota od 16 main event (8 poziomów)
    Niedziela dokończenie turnieju.

    Uwaga w przypadku najbliższego turnieju w Olympicu rozegramy dzień 1A (piątek) i 1B (sobota) bez side eventu.

    Więc chyba wszystko jest jasne

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Panowie, w jednym z pierwszych zdań artykułu na stronie Unibetu jest napisane, że wszystkie szczegóły zostana podane już wkrótce. Do pierwszego turnieju w Olympicu jeszcze miesiąc, a wy już się wkurzacie, że nie wiadomo kiedy będą następne turnieje. Czyli jak zwykle - zamiast się cieszyć, że ktoś coś robi to niektórzy zaczynają od marudzenia. Spokojnie, gwarantuję wszystkim, że cały cykl będzie zorganizowany na niespotykanym u nas w Polsce do tej pory poziomie. Już wkrótce rusza specjalna strona internetowa i na niej znajdą się wszystkie informacje.

    A już teraz mogę zdradzić, że naprawdę warto uczestniczyć w pierwszym turnieju w Hiltonie, bo niespodzianek będzie tyle, że sami nie uwierzycie...

    Co do wpisowego - zostało ono ustalone na poziomie 250 euro i nie uważam, żeby było jakoś specjalnie wysokie, biorąc pod uwagę, że satelity startują już od 2 euro. Po prostu jesli ktos nie chce wydawać tyle kasy to niech sie bierze za granie satelit!
    Poza tym takie wpisowe (a co za tym idzie pula nagród) przyciagnie na pewno wielu graczy, którzy do tej pory nie brali udziału np. w PPT. Akurat o frekwencję to ja bym sie nie bał...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Co do wpisowego - zostało ono ustalone na poziomie 250 euro i nie uważam, żeby było jakoś specjalnie wysokie (...) Poza tym takie wpisowe (a co za tym idzie pula nagród) przyciagnie na pewno wielu graczy, którzy do tej pory nie brali udziału np. w PPT.
    Zgadzam się.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    A ja mam taka mala prosbe, jest jakas szansa na male przesuniecie satelity za 2,2 euro chociaz o godzine pozniej z 15 na 16? Akurat o 15 koncze prace a chetnie bym bral w nich udzial. Sa akurat od poniedzialku do piatku wiec w obecnej godzinie nie moge zagrac ani jednej Podejrzewam ze wiecej osob pracujacych moze miec podobny problem wiec moze uda sie cos zrobic. Pozdrawiam