Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Jeśli chodzi o szacunek dla natury... to jeśli któregoś ranka obudzę się i stwierdzę, że moje wszystkie zęby są trzonowe, to wyciągnę z tego wniosek, że widocznie Matka Natura postanowiła zmienić mnie w roślinożercę i pokornie się dostosuję

    Ludzkość degraduje i będzie degradować środowisko bo na tej planecie nie jest możliwe utrzymanie wszystkich ludzi bez szkody dla natury. Tego procesu nie można cofnąć ani zatrzymać, można go jedynie w pewnym stopniu spowolnić. Jeszcze można... bo jak nas będzie 10mld to będzie ciężko

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Po to sa wojny zeby nas 10mld nie bylo. Zaraz bedzie kolejna, Afryka sama sie wybija i trzyma liczbe ludnosci na tym samym poziomie, problemem sa tylko Chiny...

  3. #13
    GuestJ Guest
    What? Że niby piesek jest lepszym zwierzęciem od świnki?
    Beznadziejne, życie to życie. Pochoduj sobie w domu świnie to też się z Tobą pobawi, może Ci nawet kapcochy przyniesie ja ją nauczysz. A czy świenie są mniej inteligentne od psów? No nie wiem...
    Jak już wpieprzasz miecho i zabijasz stworzonka to nie ważne czy pies, kot, szczur czy krowa imo. Dzielenie ssaków na lepsze i gorsze to płytkie myślenie. To coś w stylu rasizmu w tym kontekscie
    Ja nie jadłem mięcha przez ponad rok ale czułem się trochę słabo, pewnie dlatego że mi się nie chciało dbać o to żeby organizm miał to czego mu potrzeba z innych pokarmów. Poszedłem na ugodę i teraz staram się po prostu ograniczać wpierdalanie zwłok.
    Zachowujemy się niesprawiedliwie (my ludzie) wobec zwierząt. Chodowanie czegoś na rzeź nie jest fajne.
    Jak musieliśmy polować itd to było zrozumiałe. Walka o życie, silniejszy zabija słabszego dla jedzenia...ok
    A obecnie przypomina to masowy mord, kazda chodowla to taki mały świński obozik zagłady

    Co do ilości ludzi na świecie - mnie też to martwi. A najbardziej dołujące jest to że najwięcej bachorów robią sobie rodziny które nie mają później na nie $.
    I co potem wyrasta z takiego jak widzi przykład w mamie, tacie i kolegach z podwórka w jakiejś kamienicy która się cała sypie i co 2 to złodziej. (nie chce tu nikogo obrazić ale sami widzicie jak wygląda Polska i świat na co dzień)
    Moim zdaniem niedługo wszyscy zginiemy.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 24-12-2008 o 10:51

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ostatnio dowiedziałem się o istnieniu komosy ryżowej, która w dużym stopniu może chyba zastąpić mięso - zawiera dużo białka i innych przydatnych składników.
    http://www.youtube.com/watch?v=dC2WI9WdYxY