Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 142
  1. #41
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Woland masz racje. Odnoszac awans Lecha do druzyn z krajow ktore wymieniles, a sa to kraje z najblizszego otooczenia naszego kraju w pilkarskiej spolecznosci - to jest to sukces. Zobaczymy jak bedzie na wiosne. Trzymajmy kciuki! Pozdrawiam serdecznie.

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Ranking FIFA nie ma tu nic do rzeczy, bo to klasyfikacja reprezentacji a nie klubów. Chyba raczej powinno sie brać pod uwagę ranking klubowy UEFA a w nim obok nas są np. Dania i Cypr.
    Przypominam, że te kraje mają swoich przedstawicieli w Lidze Mistrzów. Woland, podałeś dla porównania cztery kraje, które w sumie mają prawie o połowę mniej ludności niż Polska. To nie jest najlepszy przykład, bardziej pasowałaby np. Rumunia. Mówisz, że nie powinniśmy się porównywać do Niemiec, czy Francji. W zasadzie masz rację, ale ja nigdy nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego kibice są tacy tolerancyjni w stosunku do "kopaczy" a jednocześnie mieszają z błotem Adama Małysza, Łukasza Kruczka, Apoloniusza Tajnera, bo nasi skoczkowie nie wygrywaja z Finami, czy Austriakami?
    A może ktoś podac choć jeden powód, dlaczego mieliby wygrywać?

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    bo wygrywali(a raczej wygrywał AM) i to dość często

    chociaż ja akurat uważam, że mieszanie z błotem AM to nieporozumienie, gdyż ten gość jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców. Tajnera to nigdy nie lubiłem, a Kruczek póki co nic nie pokazuje jako trener, ale to też nie uprawnia do mieszania z błotem.

    Poza tym uwierz mi, że jeśli by nasi 3 razy z rzędu zdobyli chociażby medal na wielkich imprezach, albo nawet wygrali trzy z rzędu, a później ledwo łapali się przez eliminacje, to byłaby podobna sytuacja jak teraz z AM.

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Kerim jak bys nie wiedzial skoki to sport indywidualny,a piłka to druzynowy i jakiekolwiek porowniania nie maja sensu,a co do Malysza to ten chlop nie wie kiedy jak to sie mowi ze sceny zejsc i przynajmniej ja nie mam do niego pretensji ze taka miernote odstawia,ale za to ze nie potrafi odejsc mimo ze juz od 2 lat zaczela sie rownia pochyla w dol i jest coraz gorzej,a Kruczek to juz wogole nieporozumienie ktos kto dostal posade za to ze byl wzorowym donosicielem i lizorowem Tajnera,a konczac skoki to smieszny sport napompowany przez TVP ktory poza Polska nie ma praktycznie zadnej renomy

  5. #45
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dokladnie, skoki to tylko w polsce taki wyjebisty sport ogladany przez miliony... Balon z malyszem w srodku...

    Co do mieszania sportowcow z blotem malysz jest kiepskim przykladem, najlepszym jest Golota. Jedyny nasz bokser w ciezkiej ktory potrafi i potrafil w ostatnich latach cos powalczyc, reszta tych kozich bobkow co tu w Polsce sie bija zginela by na ringu szybciej niz Andrew ostatnio ale w Polsce tyra sie go ile wlezie... Coz taki mamy narod, nikt nie patrzy na to, ze on i........... nic. Waga nizej dopiero Adamek i ... cos tam wlodarczyk a reszta ? Oby nie dostawali wiz na walki w stanach z kims konkretnym bo nam pozabijaja bokserow... Ja Andrzeja nie tyram, ja mu kibicuje bo na to zasluzyl chociaz oczywiscie wkurwiony jestem zawsze

    Co do Lecha, sukces to prawde mowiac zaden! Ale i tak bardzo cieszy ! Swietnie sie ogladalo mecze, bardzo sie cieszylem, gardlo od krzyczenia bolalo i ... bedzie bolec na wiosne ! I oto chodzi, dopiero przejscie udine to bedzie sukces, byleby sie wzmocnili a nie oslabili ! Ja z niecierpliwoscia czekam na ich mecze. GOGO Lech !

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Widzę, że nie całkiem zrozumieliście o co mi chodzi. Małysza podałem tylko dla przykładu, równie dobrze mogłem wymienic wiele nazwisk innych polskich sportowców, których nosiło się na rękach, gdy odnosili sukcesy i flekowało w razie porażek. Przypomnijcie sobie np. siatkarzy. To też sport drużynowy i popularny na całym świecie, więc może takie porównanie bardziej do was trafi. Jeśli uważacie, że skoki to śmieszny sport, to gratuluję znajomości tematu. Ty Majcher oczywiście nie zmienisz zdania, ale prawda jest taka, że wszyscy piłkarze Lecha razem wzięci nie są warci (pod względem sportowym) jednej narty Adama Małysza. I zapewniam cię, że AM jest bardziej popularny w Europie niż np. ikona Kolejorza - Reiss. Co do twojej wypowiedzi na temat Kruczka, no cóż, jeśli sprawia ci satysfakcję obrażanie kogoś, to mogę ci tylko współczuć.

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kerim, ja o żadnym sporcie nie napiszę że jest śmieszny, natomiast skoków nie lubię, bo są bardzo losowe. Ile już razy słyszeliśmy, że komuś nie powiało w czasie skoku, a komuś powiało lepiej niż innym? Nie lubię takich sportów. Dlatego jestem biegaczo-szachistą

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    poza tym w skokach jeszcze dochodzi elemnt ludzki -> sędziowski oraz elemnt ludzki -> organizatorski (ile to raz Tepes jednych wstrzymywał, zeby były lepsze warunki mimo, że teoretycznie mógł puścić)

    Kerim to dokładnie jest to co ja napisałem w swoim poście natura Polaka (stereotypowo), ale sam znam takich

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Zgadzam się, co do "wiaterków" tego nie da się na razie uniknąć, ale element losowy występuje też w wielu innych sportach. Jeden z nich nawet uprawiamy. A co do sędziów? No tu już zwolennicy piłki nożnej raczej nie powinni krytykować innych dyscyplin.

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Kerim, ja o żadnym sporcie nie napiszę że jest śmieszny, natomiast skoków nie lubię, bo są bardzo losowe. Ile już razy słyszeliśmy, że komuś nie powiało w czasie skoku, a komuś powiało lepiej niż innym?
    To pokera też nie lubisz?