Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Wielkim fanem piłki nie jestem ale wielkie gratulacje Lech Poznań jako 1sza drużyna z Polski w 1/16 pucharu UEFA


    Tu można składać gratulacje

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Garty
    Miło jest oglądać jak Polacy dobrze grają.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Wielkim fanem piłki nie jestem ale wielkie gratulacje Lech Poznań jako 1sza drużyna z Polski w 1/16 pucharu UEFA
    No widac ze wielkim fanem pilki noznej to nie jestes.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no gratki gratki

    ale z tą pierwszą drużyną w 1/16 to przyfantazjowałeś

    Lech jest pierwszą drużyną, która wyszła z grupy po zmianie regulaminu, ale w 1/8 to już była Wisła na przykład w 2002/2003
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 18-12-2008 o 09:47 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    no może nie dopisałem
    jako pierwsza w historii drużyna która awans wywalczyła wychodząc z grupy
    tak lepiej drogi Kuraku ?
    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    gratulacje.feyenord pokonany u siebie po raz pierwszy.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Super!! I do tego naprawdę ładnie grają. Akurat wczoraj może nie, ale pozostałe mecze, nawet w Moskwie, oglądało się z przyjemnością.

    Czekamy na losowanie. Trafić można naprawdę przyjemnie, np. St. Etienne czy Twente Enschede (jeszcze walczą o zwycięstwo w grupie).

    Niepokoi tylko, ze drużyny Smudy na ogół miały słabszą wiosnę

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    W 1974 r. Ruch Chorzów, któremu kibicuję był w ćwierćfinale pucharu UEFA, więc z tą pierwszą drużyną w 1/16 wyraziłeś się trochę nieściśle. No i rywale nie wystawiali przeciwko "niebieskim" juniorów Ale i tak gratuluje Lechowi.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Feyenoord gra tak ciulowo ze nie wygrali nic od 23 listopada a w pucharze UEFA wogole nic. Lechowi nie moza odmowic ambicji ale wczoraj zaprezentowali sie cienko na tle fatalnego zespolu holenderskiego (ktory notabene jest przetrzebiony kontuzjami i gra w 2 jak nie 3 skladzie). Ja zycze im jak najlepiej i bede trzymal kciuki na wiosne ale jesli zachowaja sie tak jak wiekszosc polskich klubow i pozbeda sie do wiosny kluczowych zawodnikow (a ponoc juz menadzerowie dzwonia po Lewandowskiego i reszte ekipy) to kiepsko to widze.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    fakt feyenoord gra słabo ale kiedyś nawet z grającymi słabo dostawaliśmy w dupe.Może jakieś wzmocnienia na wiosnę i nie będzie źle.Swoją drogą walka o mistrzostwo kraju zapowiada sie nieźle w tym roku.