Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 142
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Indy, powtórzę jeszcze raz, to co już pisałem. Mój nick mówi tylko tyle, że urodziłem się i mieszkam w Wiśle. Żadna niechęć do Lecha u mnie nie występuje. Jeśli już, to raczej niechęć do robienia idoli z piłkarzy, których sukcesy nijak się mają do sukcesów naszych wybitnych sportowców (niestety tak nielicznych) w innych dyscyplinach. A jeśli chodzi o Ruch Chorzów, to rzeczywiście mu kibicuję ale nie na tyle, żeby wiedzieć z kim jego fani mają sztamę.

  2. #62
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Przypomniało mi się jak z kolegami dyskutowaliśmy po finale pp w 2004 że sędzia drukował, przypomniało mi się jak dostali wpierdol na trybunach, jednak kibice mieli rację.

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Popadacie w typowo polską pułapkę. Reiss na razie jest przesłuchiwany, ale wy wydaliście już wyrok. Kibice mieli rację itp. Dajcie popracować sędziom, oni się lepiej znają na tej robocie niż wy.

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Woland, ktory watek bym nie czyatal w kazdym widze Twoje wypociny, czy Ty myslisz ze Reisa zakłuli w kajdany bez powaznych dowodow? Ogarnij sie chlopie i zanim cos napiszesz to najpierw pomysl, a nie tylko piszesz na ilosc postow!!

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    W pełni popieram Gengisa. Zresztą Reksio już się pruje bo Waldka K. wsypał.

    Edit: mamy szybką odpowiedź


    Piotr R., zatrzymany w poniedziałek piłkarz Lecha Poznań, usłyszał 3 zarzuty o charakterze korupcyjnym. Jak donosi TVN 24 zawodnik częściowo przyznał się do winy.
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 03-02-2009 o 16:25

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Hehe, jakie Ty znasz slownictwo Stanko . A tak na serio, to w polskij pilce i calej aferze korupcyjnej juz byly niuzasadnione zatrzymania i przepraszanie. Nie mowie ze Reiss jest niewinny, ale dopoki mu czegos nie udowodnia, to bym go nie przekreslal.

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Tak mi się z Symetrii przypomniało, czytając komentarze na onecie. Mam nadzieję że spuszczą Lecha do 2 ligi, a nie darują kary jak Widzewowi.

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Panowie, w tym kraju, na szczęście, każdy jest niewinny dopóki sąd nie orzeknie jego winy. Postulujecie likwidację sądów?

    Doktor Mirosław G., najsłynniejszy morderca czwartej RP jakoś mordercą się nie okazał, a aresztowano go bardzo hucznie.

    Przecież ja nie bronię Reissa. Tylko czekam spokojnie na wyrok.

  9. #69
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    Reisa zakłuli w kajdany
    Co zrobili?? Dobrze, że nie "zatłukli w kajdany".

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    a to ruch i lech sztamę mają ? ja ta się nie znam
    Ruch i Lech to mają raczej porządną kose a nie sztamę