Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ostatnio miałem taką sytuację.

    Jestem na BB lub SB i z MP, lub CO raiseuje gość o statsach coś ok 14/12. Co ważne jego fold to 3bet to 71%.

    Niby gość jest tight, więc można mieć nadzieję, że ma coś silnego i callnie, ale z drugie strony często folduje do 3beta jak na standardy 50NL.

    Prawie przekonany, że koleś sfolduje, zrobiłem 3beta, bo nie chciałem wtopic puli slowplayujac AA i typ oczywiście sfoldował.

    Czy w takiej sytuacji zawsze 3betujecie? A jak gdybyście mieli pozycje nad nim?

  2. #2
    jak ma Ci wplacic i duzo 3-betujesz przed flopem to wplaci Ci przed flopem a na flopie moze zawsze cos zlapac nawet smieszne 2 pary czy set i wtapiasz...

    nie ma sensu slowplayowac jak dla mnie

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Imo nie ma co kombinowac w takiego kogos on Ci wyplaci max jednego beta po preflopie ze slabsza reka tak czy siak.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Popieram przedpiśców. Nie ma co kombinować. Po flopie dostaniesz jakąś znaczącą akcję tylko wtedy gdy najprawdopodobniej będziesz z tyłu.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja bym tutaj kombinował w drugą stonę - po prostu 3betował go dużo częściej niż normalnie.

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Ja bym tutaj kombinował w drugą stonę - po prostu 3betował go dużo częściej niż normalnie.
    This