Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Wiza na Bahamy

  1. #41
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Szkoda ze o rok za pozno :P

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Salford (UK)
    Posty
    63
    Jesli ktos chce jechac to radze kupic bilety juz teraz bo na Bahamy lata z Europy jedynie BA z Londynu, narazie bilety sa dosc tanie za 300GBP w jedna strone a w grudnia beda po 800-1200GBP.

    Inne polaczenia sa przez Miami ale wtedy trzeba miec wize USA.

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Ale czy na pewno wiza jest wtedy konieczna, jeśli przelot jest z przesiadka na terenie USA? no nie byłbym taki pewien...

    Polecam też uwadze przeloty z Berlina..., niestety (albo stety) z przesiadkami...

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez 1971Maniek Zobacz posta
    Ale czy na pewno wiza jest wtedy konieczna, jeśli przelot jest z przesiadka na terenie USA? no nie byłbym taki pewien...
    Na 100000% jest konieczna

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    btw Bartek i co poszliscie do sądu? jakieś zadość uczynienie było za przygode rok temu od veco czy nie?

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Toś mnie Bartku zasmucił... Liczyłem na przelot z Berlina...
    Billigflüge von Berlin-Tegel nach Nassau International im Januar - Skyscanner Deutschland

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    btw Bartek i co poszliscie do sądu? jakieś zadość uczynienie było za przygode rok temu od veco czy nie?
    Ja po konsultacjach z dwoma pranikami odpuscilem szkoad bylo tracic czas bo wygranie sprawy bylo nie pewne, zreszta morder chyba tez nic nei zdzialal

    Cytat Zamieszczone przez 1971Maniek Zobacz posta
    Toś mnie Bartku zasmucił... Liczyłem na przelot z Berlina...
    No niestety wlazimy w dupe Ameryce od kilku lat, a w spirawie zniesienia wiz nic sie nie dzieje.

    Ale mysle ze do stycznia bez problemu pownienes wyrobic wize do USA i poleciec tym polaczen lecz to dodatkowe koszta, wiec chyba lepiej przez Londyn sobie poleciec(trzeba by to dokladnie przeliczyc ).