Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    dzis rozpoczynamy 2 sezon srodowej ligi w Garage
    zmian jest niewiele bo i po co zmieniac cos co sie swietnie sprawdzilo

    zatem tylko wymieniam nowosci:
    - rozpoczynamy o 18:00 takze prosba o wczesniejsze zglaszanie sie poprzez sms (602797279 lub 693111088) lub na forum lub na gg do mnie do 17:00; mozna sie spokojnie spoznic poniewaz przedluzona jest faza w ktorej mozna wziac "druga szanse" do 4 poziomu blindow wlacznie - wazne bysmy o tym wiedzieli ze gracz dotrze np o 19:00

    - faza rebuy jak juz napomknalem konczy sie po 4 poziomie blindow czyli po 100/200 - potem nastepuje przerwa a wiec wlasciwa faza freezeout zaczyna sie ok. 19:30

    - wpisowe w tym sezonie to 70 zl a rebuy 60zl ( zaokraglilem przez ciagle klopoty z wydawaniem - 5zl wiecej z wpisowego do turnieju masters)

    - sponsoring unibetu bez zmian

    - w styczniu i lutym bede raczej prowadzil lige sam a pomagal mi bedzie piachu - tomroot bedzie dysponowal ograniczonymi mozliwosciami czasowymi


    Zatem pozdrawiam i zapraszam na 18:00

    Sezon powinien zakonczyc sie na poczatku marca

    jak zwykle kieruje takze na strone ligowa ktora dalej prowadzi tomek - LIGA TEXAS HOLD'EM

    Do zo

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    pozytywnie rozpoczęty 2 sezon festiwalu allinow w garage

    nawiedzily nas po raz pierwszy zory - oby nie po raz ostatni

    oto wyniki - do mastersa wpadlo 27x15 + 9 x10 = 495 pln

    1 Roman
    2 Meterek
    3 Jesion
    4 Foxwoods
    5 Przemol
    6 Gazda
    7 Gumis
    8 Leszek
    9 Sagdyew
    10 Kowal
    11 Kamil
    12 Palo
    13 Tomroot
    14 Czaki
    15 Rychu
    16 Belfrut
    17 Watsug
    18 Krzysiek
    19 6094
    20 MarekS
    21 Jerry
    22 Kuba
    23 NoSpin
    24 Kowboj
    25 Romus
    26 Mondrala
    27 Arekklek

    pozdrowienia i do niedzieli na finale ligi HS - startujemy o 16:00 - side event nie ma chetnych zapraszamy na stoliki w trakcie trwania turnieju

    nastepny turniej ligi SS dopiero w nowym roku - dokladnie 7 stycznia - do zobaczenia

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Dzień dobry, można? hehe
    Ja zupełnie prywatną sprawę mam. Pod koniec I sezonu wygrałem dwa turnieje i aby otrzymać bonus w postaci euro zalogowałem się, za radą organizatorów na stronce "Unibet", pieniążki nie wpływały więc dopytałem się i okazało się, że chodzi oczywiście o zalogowanie się na pokerroomie Unibetu, co też uczyniłem.
    Jeśli da się sprawę jeszcze popchnąć to będę wdzięczny.
    Proszę o info.

    Pozdrawiam,
    Wiktor

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey wik
    mysle ze tomrootus jest za granica takze najlatwiej bedzie go esem zlapac on zalatwia sprawy free $ na unibetusie

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    zapraszam po przerwie swiateczno-noworocznej na 2 kolejke ligi EPG SmallStakes

    jak zwykle w środe o 18:00 rozpoczynamy grę
    zgloszenia tym razem do mnie na gg tu na forum lub kom 693111088 lub 781231122 ( lepiej moze na ten bo era jakos zasiegu w garage nie trzyma)

    przybywajcie w miare punktualnie bysmy mogli to sprawnie ogarnac
    pzdr i do srody

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A jak często gracie (o ile w ogóle) freezeouty? Bo na rebuye jeszcze mnie nie stać :P
    Ja w środę nie będę bo mam sesję za 10 dni, a w tym tygodniu kolokwia :/

    Powodzenia.

  7. #7
    Nie martw sie że to jest rebuy. Bo tak naprawde z uwagi na to że
    możesz sie tylko raz dokupić strategia freezout obowiazuje. Ja w zeszlym sezonie chyba sie raz dokupiłem . Pozatym jak pomyślisz o tym tak że ta druga szansa(reb) to jak nowy freez to grasz czasem dwa turki live w jeden dzien hehe. Pozdro i do zobaczenia w środe.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja jutro będę tak więc proszę o dopisanie

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    bede !!!

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    5 miejsce w pierwszym turnieju nie jest źle Praktycznie caly turniej na short stacku dawał się we znaki ale i tak milo było :P Do zobaczenia za tydzień.
    Z ciekawości zapytam jak wyglądają płatne miejsca wygrywający wszystko ??

    Pozdrawiam