Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    Panowie, zgodzimy sie chyba, że wszyscy sie jeszcze uczymy pokera, dlatego będę wdzięczny za Wasze propozycje rozegrania tej ręki (przy swoim upieral sie nie będę na siłę).
    Bet taki wysoki dlatego że po flopie QQ ma największe szanse na wygraną ale każda kolejna karta przy tylu graczach diametralnie ogranicza nasze szanse. Załóżmy że ktoś ma drawa do flush, więc jego pot odds wynoszą 2:1.
    Przelicz sobie to 2:1 jeszcze raz. Jak dla mnie to 4:1.

    Bet pot jeszcze ok, ale overbet to jest TAG-FISH. Właśnie z takim przeciwnikami calluje się zawsze każdą parkę dla seta.

    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    Zagrywając za 70% pota, dajemy przeciwnikom zbyt duże pot odds, niezależnie od limped odds. Jeśli do tego mamy nieszczęście i sprawdzi 2 graczy wtedy ich pot odds są jeszcze większe. Pamiętajmy że to nie jest rozegranie Heads-up.
    Właśnie dlatego nie betuję tutaj. Jeden callnie i reszta callnie dzięki temu, że pierwszy caller dał im implied odds. Implied nie limped

    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    PS
    Gratek, zagranie na pozycji UTG z KK lub częściej AA w stylu :
    przed flopem; call , raise któregoś z kolejnych graczy i Twój re-raise
    wcale nie jest fish-TAG. Bardzo wielu dobrym zawodnikom zdarza sie tak zagrywać.
    Pozdrawiam i szacunek
    No nietesty, ale to jest totalnie fishowskie zagranie. Skłaniałbym się raczej ku opini, że żaden dobry gracz tak nie gra. Może czasem na Full ringu.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Limped odds zmiazdzylo mi cycki

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    PS
    Gratek, zagranie na pozycji UTG z KK lub częściej AA w stylu :
    przed flopem; call , raise któregoś z kolejnych graczy i Twój re-raise
    wcale nie jest fish-TAG. Bardzo wielu dobrym zawodnikom zdarza sie tak zagrywać.
    Raz na chinski rok, przy sprzyjajacych okolicznosciach mozna dla miksowania gry tak zagrac, ale takie zagranie od gracza TAG prawie zawsze oznacza KK+, rzadziej QQ.
    Ogolnie jest to zagranie slabe, czytelne i przewaznie graja tak fishowate TAGi.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    No nietesty, ale to jest totalnie fishowskie zagranie. Skłaniałbym się raczej ku opini, że żaden dobry gracz tak nie gra. Może czasem na Full ringu.
    Jeśli mamy na lewo od siebie maniaka, to czemu nie...

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Takie zagranie jest mega czytelne imo i tylko debil sie w to da zlapac

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Raz na chinski rok, przy sprzyjajacych okolicznosciach mozna dla miksowania gry tak zagrac, ale takie zagranie od gracza TAG prawie zawsze oznacza KK+, rzadziej QQ.
    Ogolnie jest to zagranie slabe, czytelne i przewaznie graja tak fishowate TAGi.
    Intelowiec tak kradnie blindy w turniejach limpuje z utg i na dowolny re-raise wali AI z 72o

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Czek flopa moze byc. Glupio sie wystawiac z betem teraz, bez damy kier nie wytrzymamy zadnego oporu. Bet w turnie obowiazkowy. Equity kiera spadlo porzadnie, mozna wycisnac tego jednego beta. Dodatkowa zaleta jest to, ze przejmujemy spowrotem kontrole nad rozdaniem i gosc nie wcisnie nam najczesciej beta w riverze nawet jak spadnie kier i czasami wygramy.
    Inny pomysl to bet/bet/bet w nadziei ze sprawdzi 9x "obstawiajac" nas na asa kier. Ale jestem zbyt strachliwy zeby tak zagrac

  8. #18
    Za literówki przepraszam, tak to jest jak się za szybko pisze...
    Karlos trzymam kciuki za Ciebie i Twoje cycki (tak przy okazji ile Ty masz lat?).
    Co to zagrania fish-TAG uważam ze już raczej call po flopie bardziej pod to podchodzi.
    Ostatnio edytowane przez sebasbox ; 18-12-2008 o 06:58

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Takie zagranie jest mega czytelne imo i tylko debil sie w to da zlapac
    A to nie spotkałeś nigdy debila przy stoliku?

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Przelicz sobie to 2:1 jeszcze raz. Jak dla mnie to 4:1.
    4:1 do pot odds tylko dla turna, 2:1 to pot odds dla turna i rivera. Jeśli zabetujemy na flopie i np dostaniemy 2 call'e to na turnie raczej już będziemy checkować z pozycji UTG, więc jak dla mnie 2:1. Więc raczej ograniczałbym pot odds przeciwników (wg. mnie zagrywając 70% pota nic tu nie wiemy).Raz jeszcze...zbyt niebezpieczny flop by sie tak cackać.

    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Raz na chinski rok, przy sprzyjajacych okolicznosciach mozna dla miksowania gry tak zagrac, ale takie zagranie od gracza TAG prawie zawsze oznacza KK+, rzadziej QQ.
    Ogolnie jest to zagranie slabe, czytelne i przewaznie graja tak fishowate TAGi.
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Takie zagranie jest mega czytelne imo i tylko debil sie w to da zlapac

    Zagranie takie jest do przyjęcia jako element dywersyfikacji gry. Oczywiście zagrywa sie to b. rzadko ale jednak (oczywiście raczej z KK +, tak jak zresztą napisałem wcześniej)
    Karlos oczywiście że jest to czytelne ale mam dla Ciebie niespodziankę. Często w takiej sytuacji koleś który Cię z re-risuje przed flopem na pozycji UTG będzie miał AK a nie AA lub KK.

    Pozdrawiam