Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Podział rolla

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Witam.
    Po ostatnich przygodach ze strykke i z zablokowaniem czyjegoś konta na towerze zacząłem się zastanawiać czy nie warto poedzilić sobie trochę rolla na różne roomy, portfele by w razie wała stracić mniej kasy. Myślę o tym by zostawić sobie jakies 10bi na głownym roomie tylko co z resztą? Neteller też może w każdej chwili zarac teoretycznie. Ewentualnie najbezpieczniejsze roomy typu FTP czy PS. Co o tym myślicie? Czy stosujecie coś takiego?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Witam.
    zablokowaniem czyjegoś konta na towerze
    konto zostalo odblokowane, srodki zwrocone.

    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Proponuję przede wszystkim nie wpadać w histerię. Bank też może zbankrutować a pieniądze w skarpecie spłonąć w pożarze. Ja mam na ogół bankroll podzielony na 3 częsci - room głowny, room na którym aktualnie robię jakiegoś bonusa i moneybookers.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    konto zostalo odblokowane, srodki zwrocone.

    pozdro
    Wiem o tym, ale nie o to tutaj chodzi. Następnym razem mogą nei zostać zwrócone albo po rpostu jakiś room może upaść

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja uważam że to bardzo dobry pomysł podzielić kase zwłaszcza gdy masz jej dużo. I nie wazne czy chodzi o roomy, portfele czy banki. Czasem w roomach są przepisy że mogę ci w sumie za byle co kasę zabrać. Portfele elektr. - na MB jest podobno coś takiego że jak stracą płynność finansową to kasę tracisz. Banki mogą upaść.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    To nie graj na nieznanych roomach albo nowych
    Ja teraz po graniu na stryyke wybieram roomy które już długo istnieją na rynq

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja mam kasę na 3 roomach (+ jakieś grosze na czwartym) i jeszcze trochę na Moneybookers. Nie jest to chyba konieczność, ale przecież nie zaszkodzi (chyba że rozlokujesz kasę po tzw. krzakach ), więc warto stosować to jako dodatkowe zabezpieczenie. Problem tylko mam z policzeniem jaki jest aktualny stan mojego bankrolla, ale to chyba niewielka cena za zwiększone bezpieczeństwo.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    no ja trzymam kase w roomie, na netku, koncie w banku i cos tam na gieldzie mam i uwazam, ze dywersyfikacja (haha, fajne slowo wiem ) srodkow jest bardzo istotna

    pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    wlasnie mialem plodzic nowy watek na bocznicy odnosnie gieldy w czym siedzisz?

    Ktos tu jeszcze gielduje?
    Jak nie i chcialby zaczac to polecam WBK jako biuro maklerskie - z tego co gadalem z multikontowcami to Notowania OnLine (NOL) WBKu rzadzi

    Zeby zalozyc rachunek trzeba miec dowod osobisty + nip

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    offtopic: elpe, byl taki watek, ale o dziwo umarl w czerwcu 2007 czyli tuz przed poczatkiem bessy , czyzby pokerzysci wyczuli zblizajacy sie downswing?

    http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...-gieldzie.html