Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Podział rolla

  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A mnie to wali. Bankroll traktuję jako całość, jak trochę przegram na danym roomie, to zawsze mogę jeszcze wpłacić. Ważne jest tylko, żebym miał na grę na 4 stolikach + żebym miał się za co dokupić po przegraniu 1-2 BI.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    mam bankroll podzielony miedzy 2 roomy, mb i troche na netku. gram takie stawki, na jakie bankroll jako calosc mi pozwala. 10-15 BI na roomie pozwala mi na komfortowa gre (gram 4 stoly). jak przychodzi downswing to robie dodatkowy depozyt i tyle ja tego nie praktykuje, ale tym, ktorzy nie potrafia grac komfortowo, bez calego rolla na dane stawki, moze dobrym pomyslem, byloby zapisywanie np. w excelu ile sie gdzie posiada, wtedy mozna patrzec na rolla jako calosc i w razie potrzeby przerzucic czesc tam gdzie trzeba

    z podzialu rolla wynika duzo plusow, np. taki, ze jak konieczne jest przewalutowanie, to traci sie mniej, jesli sie przeleje tylko czesc. rowniez jak juz wspomniano, jesli gdzies cos sie stanie z nasza kasa, to nie tracimy calosci (albo duzej czesci calosci). minus jest taki, ze czasami trudno sie polapac ile sie w rzeczywistosci posiada
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 13-12-2008 o 15:10