Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1
    prosze was o analazize mojej gry i pomoc co powinienem zmienic w grze aby profity byly bardziej pokazne z gory dzieki
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez adam22 ; 10-12-2008 o 23:18

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zawsze miec dobre nastawienie mentalne do pokerka, siadac tylko wtedy, gdy mozesz byc w pelni skoncentrowany i dac z siebie wszystko, starac sie w miare cierpliwie znosic bad beaty i nie tiltowac przez nie, umiec przyznawac sie do wlasnych bledow i wyciagac z nich konsekwencje i ciagle podnosic swoj poziom gry poprzez obserwacje innych zawodnikow, czytanie fachowej literatury i analize swoich lepszych i gorszych posuniec

    EDIT: Napisalem to, jak watek byl pusty i nie zamiesciles jeszcze w nim wykresow z PT, i niech tak zostanie
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 10-12-2008 o 23:21

  3. #3
    przejrzałem twoje staty pobierznie i to co aż razi w oczy to róznica między VPIP a PFR jest za duża, a to oznacza ze dużo limpujesz, a grając SH się nie limpuje, SH to bardzo agresywna gra i juz preflop musisz zdobyć inicjatywę, ponieważ często dzięki niej będziesz wygrywał.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    OMG, ja bym się cieszył że mając takie statsy i zakładając takie tematy jesteś na plusie

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    przede wszystkim wiecej raise PF i zrob cos z tym SB(vpip) - 54%

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    zgadzam sie, folduj z SB chyba ze wiesz co robisz