Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Imo easy bet riv, jak ma seta to trudno i tak nie spasujesz. A co do glosow, ze 'za luzno' etc, dajcie sobie spokuj...

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ój

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    Imo easy bet riv, jak ma seta to trudno i tak nie spasujesz. A co do glosow, ze 'za luzno' etc, dajcie sobie spokuj...
    hehe...myślałem ze nie da rady ale jednak znajdą się fani nawet tak źle rozegranej ręki jak ta

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    Ciekawy komentarz. Nie za bardzo potrzebuje sie tu usprawiedliwiac ani tlumaczyc (bo poto wrzucam rozdanie, zeby przeczytac krytyki), ale takie wpisy mnie powalaja.

    Znam PrincessDonk i wiem ze nie bedzie za bardzo swirowala i Nldonkey pewnie tez to wie. Pierwszy raiser ma szeroki zakres, transkilla jest fishowatym murkiem z kolei typ w malym blindzie jest donkiem.

    Prosze nie pisz wiecej, jak gowno wnosisz do watkow.
    Fajnie, że przestawiasz ready na osoby, które sfoldowały przed twoim zagraniem.

    A na riverze bardzo łatwa decyzja. Wyfishowałeś i teraz co zagrasz check/fold? A jak check/call to chyba oczywiste, że lepszy jest bet?

  5. #15
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Fajnie, że przestawiasz ready na osoby, które sfoldowały przed twoim zagraniem.
    Ty to jestes ciezkim przypadkiem.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    Ty to jestes ciezkim przypadkiem.
    Lol. Napisałem ci jak powinieneś zagrać. O co chodzi? Ktoś ci pisze, że źle zagrałeś, a ty przedstawiasz swoje ready to usprawiedliwiające i piszesz o osobach, które sfoldowały przed twoim betem.

  7. #17
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    a co ty myslales, ze kandydujemy tu do idola a ty wydajesz oceny zagran od 1 do 5?

    w kazdym razie, okay ~ bez obrazy, ale zanim palniesz jakims dowcipem zastanow sie kto potrzebuje aroganckich komentarzy goscia, ktory nie wie jak rozgrywac krole na nl50?
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 21-06-2009 o 05:39

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    a co ty myslales, ze kandydujemy tu do idola a ty wydajesz oceny zagran od 1 do 5?

    w kazdym razie, okay ~ bez obrazy, ale zanim palniesz jakims dowcipem zastanow sie kto potrzebuje aroganckich komentarzy goscia, ktory nie wie jak rozgrywac krole na nl50?
    Donku nie ja pisałem ci czy dobrze, czy źle zagrałeś, tylko Dave, a ty się obraziłeś. I jeżeli ktoś tu jest arogancki to ty.

    "IMO doswiadzczenia tego goscia prawie wszyscy maja gleboko w dupie."

    I pomimo, że "Nie za bardzo potrzebuje sie tu usprawiedliwiac" to się usprawiedliwiasz bez sensu podając ready na ludzi, których nie ma w rozdaniu.

    Ja napisałem tylko o łatwym becie na riverze.

    Dobrze, że ty wiesz jak rozgrywać "suited 2 gappery" z blindów do raise'a mistrzu High Stakes, który zastanawia się co zrobić na riverze LOL!
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 21-06-2009 o 10:15

  9. #19
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    zagrajmy HU nl albo plo 200 trollu parszywny.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    zagrajmy HU nl albo plo 200 trollu parszywny.
    A będziesz check-callował jak tu na turnie?