Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #131
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Zobaczcie co napisał BBB w dziale strategia->Sit ang Go-> DoN za 1,1$ na PS trudna decyzja. Goścu jakiś nowy na forum chciał rady czy dobrze rozegrał tą ręke i dostał posta od BBB, który nic nie wnosi. Najlepsza była odpowidź Mosznika. Wg mnie to jest jeden z powodów dla których BBB powinien dostać bana

  2. #132
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zamiast się tu wykłócać, po prostu róbcie jak jest na większości forów - każdy post łamiący regulamin się zgłasza (przycisk "report" w prawym górnym rogu) i modek/admin decyduje ile (jeśli w ogóle) punktów karnych za niego przyznać. Po osiągnięciu pewnego pułapu punktów ban następuje automatycznie.

  3. #133
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Trias nie ma szans żeby to przeszło z prostego powodu to forum jest produktem komercyjnym nastawionym na zysk z banerów i dlatego różnej maści elementy z kilkunastoma postami są tu i będą zawsze ważniejsi bo oni w przeciwienstwie do starych użytkowników rokuja nadzieje na klikniecie w baner, dlatego taki Kejti19 czy szesnastoletni babilon moga bezkarnie wyzywac innych od debili i trolli bez konsekwencji.A ktoś taki jak ja kto osmieli sie skrytykowac spnsora to juz w ogóle jest persona non grata....
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 31-12-2009 o 12:38

  4. #134
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ciesze sie bardzo ze zlotego medalu Justyny, zreszta jak prawie wszyscy w watku Vancouver. Czy ktos moglby ukrocic wyglupy pana limperFish, bo jego zarty sa niesmieszne i troche irytujace. Jakies ostrzezenie by sie przydalo.

    Pozdrawiam

    edit: nie wiem czy sam poszedl po rozum do glowy, czy to Mosznikowa sprawa, ale dziekuje.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 28-02-2010 o 13:14

  5. #135
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    http://forum.pokerzysta.pl/betclic/1...a-28-02-a.html

    jak dla mnie dakota to juz dawno zasluzyl ... no comment

    Gdyby zmienil post
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 02-03-2010 o 10:51

  6. #136
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    swedza cie zabki ??

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    nie zebym był złosliwy ale namierzenie cie nie sprawi mi problemu

  8. #138
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ban dla Dakoty.
    Jak wróci Doli to z nim porozmawiam na ten temat.

    Btw. mnie też możesz namierzyć.
    Nie trudno.

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ban dla Dakoty.
    Jak wróci Doli to z nim porozmawiam na ten temat.

    Btw. mnie też możesz namierzyć.
    Nie trudno.
    Ty jebany trollu jedyne co mi moze zrobic to loda jak ci dam do buzi zaden pierdolony cwel co w 10 miesiecy pisze wiecej postów niz ja w 4 lata nie bedzie mi podskakiwał.

    btw pewny jestes swojej deklaracji?? w sumie do mysłowic to mam rzut beretem

  10. #140
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na razie jestem pewny tego że jesteś zdrowo popierdolony. Do tej pory myślałem że po prostu ci czasem odjebuje i dlatego piszesz takie posty, ale po twoich ostatnich kilku postach definitywnie zmieniłem zdanie - ty nie jesteś zdrowy psychicznie. Wyzywasz matki ludzi na forum, których w ogóle nie znasz a jak ktoś ci zwraca uwagę to grozisz im.

    Sugeruję wizytę u specjalisty. Ojciec cie dotykał w dzieciństwie czy jak?