Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ktoś wie komu trzeba obciągnąc żeby robić takie suckouty?
    Ile jeszcze trollowania mamy przeczytać, zanim forum zostanie uwolnione od tego osobnika?

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Przepraszam wszystkich Milków którzy poczuli się urażeni.

  3. #23
    wydaje mi sie, czy to tez bylo obrazliwe?

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Dlaczego miałoby być obraźliwe?

  5. #25
    no jesli mowiac o Milkach masz na mysli flim "Obywatel Milk", to piszesz "przepraszam wszystkich gejow, ktorzy poczuli sie urazeni". ale moze po prostu doszukuje sie drugiego dna

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Gej to dla mnie nie jest obraźliwe słowo. Poza tym tak odebrałem zastrzeżenia Astona że go uraziło to co napisałem, dlatego pośpieszyłem z przeprosinami.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Chyba nie miał tego na mysli z takim glosem

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ogolnie to on mial zniknac, widac nie ma jaj zeby dotrzymac danego slowa; swoja droga na takiego Milka to on mi wlasnie wyglada

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Krakers wytłumacz mi czemu 90% Twoich komentarzy dotyczy mojej osoby? Szczerze mówiąc gdyby nie Twój avatar to bym Cię nie lubił... Miałem zniknąć ale niestety wróciłem dokończyć sprawy i przygotowuję wyzwanie dla takich jak Ty... Ale o tym niedłguo

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Stanko ja juz nie chce Ci nic pisac, nie chcialbym Cie czytac, no ale nie dotrzymales slowa. Nie latwiej jest nie denerwowac ludzi i zachowywac sie jak reszta?Malo Ci epitetow jakie uslyszales od wielu uzytkownikow nie tylko tego forum?
    o jakiem znowu pojedynku mowisz?ja sie na niego zgadzam mowie Ci od razu, ale nie na Twoich warunkach!nie stac mnie na gre NL1000-2000 - ciebie tez nie wiec nie wyskakuj znowu z takim pomyslem, jesli naprawde chcesz cos udowodnic zapraszam na BM, FR, NL200-400, dajmy jakis okres czasu, porownamy wyniki i wtedy moze zejdziesz na ziemie. Jak jestes taki cwaniak zaakceptuj te warunki i podaj termin.