Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #191
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jesli odnosiłem się do Ciebie personalnie to mój błąd. Za każdym jednak razem chodziło mi o określone zachowanie i schematy z którymi się nie zgadzałem, a które to były moim "celem" jeśli natomiast źle ukierunkowałem swoje wypowiedzi i dostałeś "rykoszetem" to przepraszam Na przyszłość postaram sie być bardziej precyzyjny. Chociaż trzymania się pojedynczego tematu nie mogę zagwarantować ponieważ ja już tak jestem skonstruowany, że patrzę na rzeczy/problemy w szerszym aspekcie, stąd pewnie Twoje zarzuty w tej kwestii mogą być zasadne.

  2. #192
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    weeskacz, ale on ma racje, ja mialem takie same odczucie, w zyciu prywatnym tez uwazasz sie za kogos lepszego od innych?
    Pewnie się uważa. Ja również się uważam. Bo taka jest prawda. Wbrew obiegowej opinii ludzi nie są sobie "równi". Jak pokazuje praktyka, to czasami nawet w świetle prawa nie są sobie równi.

    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Chodzi o to, że człowiek, który Dakotę krytykuje, jednocześnie sam opluwa i poniża innych.
    No ale jako wolnościowiec i antysocjalista powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że ludzie nie są sobie równi.

    jdx

  3. #193
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Ale co ma piernik do wiatraka?

    Czy z założenia, że ludzie nie są równi wynika w jakiś sposób zgoda na opluwanie i poniżanie innych (nierównych?)?

    Chyba non sequitur masta.

  4. #194
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ale dlaczego zaraz opluwanie i poniżanie? IMO to jest bardziej stwierdzenie "statystycznego" faktu że przeciętny kopacz/fan kopania to półmózg.

    jdx

  5. #195
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    A wyjatki jedynie potwierdzaja regule :P

    W sumie nie wiem o co tak cala debata , nikt nikogo nie oplul , wytknal tylko jego prostactwo
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 03-03-2010 o 14:52

  6. #196
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    W sumie nie wiem kto bardziej obraził Szadinho - czy ja swoim kąśliwym komentarzem czy Ci społeczni adwokaci robiący z naszego sportowca kalekę. Faktem jest, że sam zainteresowany słusznie nie wziął tego do siebie bo jakby mógł skoro pisał o tym, że tekstów pisanych na internetowym forum nie należy brać do siebie Tym samym nie łapiąc się we własne sieci pokazał, że on do tej "statystycznej grupy kopaczy" się nie zalicza.

    Niemniej jednak chcąc zakończyć ten bezcelowy i durny offtop przepraszam Szadinho jesli moje słowa go uraziły. Proszę także by adwokaci poczuli się zwolnieni z pełnionych obowiązków

  7. #197
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    .

  8. #198
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    juz koniec bez fajerwków?

    a na poważnie to chyba niektórzy mają za dużo wolnego czasu.?

    pzdr

  9. #199
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    Niemniej jednak chcąc zakończyć ten bezcelowy i durny offtop przepraszam Szadinho jesli moje słowa go uraziły. Proszę także by adwokaci poczuli się zwolnieni z pełnionych obowiązków
    nie urazily, nie jestem taki "szklany" jak co niektorzy na tym forum
    luuudzie ogarnijcie sie troszke wiecej dystansu do siebie

    powiem wiecej weeskacz miales racje bo w szatni pilkarskiej panuje yyy specyficzna atmosfera:P ale nikt sie nie obraza na nikogo a 99% chamskich tekstow to oczywiscie zarty no i nikt nikogo nie banuje:P

    i ogarnijcie sie,bo widze problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie chodzilo mi ze pochwalam to co robi Dakota,albo mam pretensje ze go zbanowaliscie, tylko zdziwila mnie wasza napinka,ze bierzecie do siebie to co pisze jakis kolo na forum

  10. #200
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    w sumie rozumiem ale gos ktory robi to notorycznie ?
    w sumie mnie to nie rusza i nie dotyka az tak bardzo ale kurwa szanujmy sie ... btw zigi miazdzy

    poltergeist: ziigmund
    poltergeist: your mother
    poltergeist: she is a whore
    Ziigmund: no no
    Ziigmund: she isnice
    poltergeist: this is why you have turned out the wy u have
    poltergeist: it isnt your fault
    Ziigmund: she is the best mom in the world