Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    ja tez sie lubie z niego posmiac :]. Ale komus wszedł na matke tam chyba. A to bardzo głupie. I prowadzi do rekoczynów.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    (teraz zmieniło się w zasadzie tylko tyle, że dołożył do tego bluzgi)
    Przynajmniej mozesz sie nauczyc czegos nowego Aston w tym temacie Dziecki sa bardzo pomyslowe jezeli chodzi o przeklenstwa i wyzwiska

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    we don't need another troll here - BAN!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dalem mu ostrzezenie - jesli ktos zauwazy kolejna glupia i obrazliwa wypowiedz - dam bana - postujcie mi tu

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Czemu mu chcecie dać bana, ja bardzo lubię czytać takie rzeczy. Frustrat wylewa swoje żale, uwielbiam takie sprawy!

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Wesol, dziecko nie potrafilo zdobyc hasla to powyzywal wszytkich, potem jak zdobyl haslo to przerobil wszystkie swoje posty na haslo, WTF? Ogólnie facet nic nie wnosi, wszystko postuje w dziale z freerolami, ciekawe dlaczego

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    infraction given

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ostatnio w tym temacie zaczęła się dyskusja na temat trollowania, spamu i bezsensownych odpowiedzi, których niestety pojawia się dość sporo na tym forum. Tamte posty zostały usunięte jako offtopic, ale myślę że warto do tej kwestii wrócić w odpowiednim temacie, czyli tutaj. Przydałoby się, żeby modkowie trochę bardziej dbali o przestrzeganie punktu 14. regulaminu, zwłaszcza w działach, w których najważniejsza jest rzeczowa dyskusja, czyli "Strategia i taktyka" i "Dla początkujących".

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Czy nie ma szans dać chociaż ostrzeżenia kilku osobom na forum, które ciągle spamują wszystkie wątki, ze szczególnym uwzględnieniem wątków o PS??
    Naprawdę przebrnięcie przez tony gówna żeby dotrzeć do jakichś normalnych postów robi się męczące...

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja tu zagladam wiec wrzucaj tematy i nicki - jak cos zauwaze moge to zrobic