Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #121
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Posty masha z tego co widzę sa często prześmiewcze w tematach gdzie ktoś pisze bzdury na temat rozdania i czasami inaczej się takiego czegoś nie da skomentować, np. jak ktoś pisze o 54 kartach w PLO czy "checku for value".

    Natomiast Wolnad pisze merytorycznie i do nikogo się nie przypierdala.

    A debil Stanko pisał w każdym temacie byle napisać, pierdolił od rzeczy, wprowadzał nowych graczy w bład swoimi trollowymi analizami rak, opowiadał niestworzone historie, TROLLOWAŁ na całym forum

  2. #122
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    Posty masha z tego co widzę sa często prześmiewcze w tematach gdzie ktoś pisze bzdury na temat rozdania i czasami inaczej się takiego czegoś nie da skomentować, np. jak ktoś pisze o 54 kartach w PLO czy "checku for value".

    Natomiast Wolnad pisze merytorycznie i do nikogo się nie przypierdala.

    A debil Stanko pisał w każdym temacie byle napisać, pierdolił od rzeczy, wprowadzał nowych graczy w bład swoimi trollowymi analizami rak, opowiadał niestworzone historie, TROLLOWAŁ na całym forum
    """"wpłać dużo"""" http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...e-wplacic.html

    To właśnie twoj post wnoszący jak wiele do watku "ile wpłacić" zatem zanim zaczniesz kogos oceniac mając 130 postów na forum zastanów sie z 8 razy

  3. #123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    """"wpłać dużo"""" http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...e-wplacic.html

    To właśnie twoj post wnoszący jak wiele do watku "ile wpłacić" zatem zanim zaczniesz kogos oceniac mając 130 postów na forum zastanów sie z 8 razy
    Znalazł się kolejny obrońca uciśnionych.

    Napisałem "wpłać dużo" bo takie było moje zdanie na ten temat. Nikogo nie pojechałem, nie zrobiłem offtopu. Zastanów się jak odpisałby Stanko.

    A teraz zadanie domowe: przejrzyj sobie swoje posty i zobacz ile jest postów nic nie wnoszących do tematu. Potem porównaj z moimi postami.

  4. #124
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Kejti, nie wiem czy to Twój kolejny nick, ani jak dlugo obserwowalas forum zanim zalozylas konto, ale Stanko nie napisal tutaj postu jako Stanko od wrzesnia a jako BBB juz "az" tak nie trollowal jak wczesniej. Fakt byl upierdliwy, ale ten ban jest raczej za caloksztalt, wiec akurat Ty nie powinnas sie na ten temat wypowiadac.

    Pozdrawiam

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    1 to nie ona tylko on :P
    2 nie chce mi sie szukac ale wypowiadal sie jako stanko

  6. #126
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    nie moja wina ze taki nick, sorry

    Sprawdzilem w archiwum, ostatnia aktywnosc we wrzesniu.

  7. #127
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Od 2 lat sporadycznie przeglądam to forum i często czytywałem bzdury które wypisywał stanko... na początku BBB faktycznie się uspokoił ale od miesiąca znów wszędzie pisał w dawnym stylu... przejrzyj jego posty

  8. #128
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Sprawdzilem w archiwum, ostatnia aktywnosc we wrzesniu.
    chodzilo mi o to ze pod nickiem bbb pisal jako stanko i sie z tym nie kryl tylko przyznawal ze to on, a nie ze jakas nowa osoba...

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    Znalazł się kolejny obrońca uciśnionych.

    Napisałem "wpłać dużo" bo takie było moje zdanie na ten temat. Nikogo nie pojechałem, nie zrobiłem offtopu. Zastanów się jak odpisałby Stanko.

    A teraz zadanie domowe: przejrzyj sobie swoje posty i zobacz ile jest postów nic nie wnoszących do tematu. Potem porównaj z moimi postami.
    Ja nikogo nie bronię głąbie.

    Napisąłem zebyś zastanowił się 8 razy a Ty nawet raz tego nie zrobiłeś.

    Po drugie wcale nie chiałem zebyś mi odpisywał bo twój bełkot jest sredni do strawienia.

    Po trzecie forum sie bardzooo zmieniło na duzo gorsze skoro mamy kolejne "gwiazdy" które sie tu lansują nie mając nic ciekawego do powiedzenia.

    bez odbioru

  10. #130
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Osobiście myślę, że mocno przesadzacie. Jesli bana nie dostał taki flex (tez nieszkodliwy, ale troll na maxa!) to dlaczego bana ma Stanko? Mi to akurat rybka, bo ja akurat w za wielu tematach się nie udzielam, ale uważam, że jest na tym forum wielu sto razy gorszych trolli, którzy piszą sobie bezkarnie co chcą, obrażając często innych. A Stanko został kozłem ofiarnym w pewnym sensie. Jeśli macie karać za zwykłą aktywność na forum (które przeciez od tego jest) to według mnie to chore... Kary - tak, ale za konkretne przewinienia!