Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #111
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    nawet po ankiecie ktora usunales widac bylo ze do flexa nikt nic nie ma jak sie nie wychyla po za bocznice

  2. #112
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie wiem o co chodzi. Czy was jakoś ten Stanko naprawdę specjalnie boli czy każdy na niego narzeka, bo taka jest moda? To jest FORUM, tu ludzie mają prawo do swoich opinii i jeśli nie przekraczają wyraźnie granic dobrego smaku lub kultury to mogą pisać co chcą. Nawet jak wszystkich wkurwiają... Ja jakoś nie zauważyłem, żeby Stanko wszystkich obrażał notorycznie. Mylę się?

  3. #113
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mylisz sie, obrazanie to inna dzialka, zasmiecanie forum kulturalnymi niczego nie wnoszacymi wypowiedziami to zwykly trolling.

    Gdyby ktos nagle zaczal w co drugim watku pisac "dziekuje za ten wspanialy post" i mimo ostrzezen dalej zasypywal forum taka kulturalna wypowiedzia to uznalbym go za trolla i powinien byc usuniety z forum.

  4. #114
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Mylę się?
    Nie imo.

  5. #115
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dokładnie...

    poza tym ja pytając o Stanko nie zgłaszałem jakieś jego aktualnych wybryków... po prostu kojarzyło mi się, że kiedyś dostał perm bana więc nie powinien mieć możliwości nagle pisania na nowym...

    no i dokładnie tak jak napisał Doli, wypisywanie różnych "mądrości" w każdym możliwym wątku, czepianie się ludzi dookoła i ogólne jątrzenie to jak dla mnie kwintesencja trollingu...

  6. #116
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    100% troll i attention whore, jak dla mnie zasluzony ban. JD chyba nie przegladasz wszystkich watkow, bo w wiekszosci stanko musi napisac cokolwiek by tylko zwrocic na siebie uwage.

  7. #117
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    100% troll i attention whore, jak dla mnie zasluzony ban. JD chyba nie przegladasz wszystkich watkow, bo w wiekszosci stanko musi napisac cokolwiek by tylko zwrocic na siebie uwage.
    +50

    nalezy też dodac do tego kłamstwa i bajdużenie

  8. #118
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    bajdużenie
    A co to jest?

  9. #119
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    prawie to samo co kłamać
    opowiada jakies zmyślone bajki

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    zasmiecanie forum kulturalnymi niczego nie wnoszacymi wypowiedziami to zwykly trolling.
    Co wnoszą wypociny np. masha posty typu "lol" czy upierdliwe wytykanie błędów w wykonaniu Wolanda?Jakoś nie widzę, żeby takie zachowania były piętnowane chociaż są również mocno trollowate...Druga sprawa to niekonsekwencja moderatorów palo dał mi zakaz pisania na tydzień bo podobno miał dosć moich wulgaryzmów a w rzeczywistości zbyt mocno wziął sobie do serca fakt, że w jednym z topiców osmieliłem się mu zarzucic zbyt nachalne prezentowanie oferty roomu który reprezentuje to jest fair według Ciebie?
    Prawda jest taka, że wytworzyła się tu grupa gówniarzy która atakuje wszytkich którzy w jakikolwiek sposób odbiegają swoimi poglądami od ich chorych standardów.