Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 206

Wątek: propozycja bana

  1. #101
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Neostrada - zmienne ip - trzeba by zbanowac całą pulę (miasto).

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to juz lepiej bylo mu zrobic tak, ze nikt nie widzi jego postow, poza nim samym

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Chcecie to banujcie. Ale fajnie by było, gdyby co niektórzy spojrzeli też na swoje debilne posty. Jeden z wypowiadających sie na tej stronie, sam zamieszcza cylkicznie, gowniane posty tej samej treści. Prowkuje idiotyczną wymiane zdań, bo niby bedzie śmiesznie i fajnie. To nie jest wielki problem, wypominac komuś brak wiedzy literówki czy inne blędy.

  4. #104
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Czy kazdy kto pojawi sie na forum i bedzie udawal kretyna dostanie w nagrode wlasny watek w bocznicy? Nie tedy droga imo...

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Chcecie to banujcie. Ale fajnie by było, gdyby co niektórzy spojrzeli też na swoje debilne posty. Jeden z wypowiadających sie na tej stronie, sam zamieszcza cylkicznie, gowniane posty tej samej treści. Prowkuje idiotyczną wymiane zdań, bo niby bedzie śmiesznie i fajnie. To nie jest wielki problem, wypominac komuś brak wiedzy literówki czy inne blędy.
    wnioskuje, ze do mnie pijesz? Wojtus, tak mnie rozbawiles wiadomym watkiem, ze za kazdym razem jak widze Twoj post to nie moge sie powstrzymac ;(. No ale, ok, skoro juz sie skarzysz innym to przestane, chyba, ze znowu napiszesz gdzies cos podobnego, to nie wytrzymam.



    z forumowym pozdrowieniem, Gandalfini

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    geez zaloz sobie sam swoj watek na bocznicy - nikt ci tego nie broni, od tego jest wlasnie bocznica.

  7. #107
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    No, jeśli Twoja głowa jest w stanie wyprodukować tyle gówna co głowa flexa to zasługujesz na swój wątek imo.

  8. #108
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Spokojnie panowie.
    Flex poprosił mnie na PW o całkowity ban. Spełniłem jego życzenie.

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Spokojnie panowie.
    Flex poprosił mnie na PW o całkowity ban. Spełniłem jego życzenie.
    akurat flex to zabawny jegomosc, zupelnie nieszkodliwy, zupelne przeciwkienstwo stanko.

  10. #110
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    W sumie racja. Odbanowałem go. Jego zakaz pisania jest ciągle aktywny, jeśli po jego wygaśnięciu będzie szalał w innych wątkach niż flexstyle to wtedy będzie trzeba zbanować.