Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Witam,

    Z przyjemnością informuję, że 14.12.2008 ruszy kolejna edycja CASH Race dla Polaków.

    Tym razem przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Specjalnie na Święta podwoiliśmy pulę wyścigu, która wyniesie $12,350!!!

    Dodatkowo w czasie trwania wyścigu będzie kilka dni, w których punkty będą liczone PODWÓJNIE (szczegóły na stronie), co na pewno pozwoli wielu graczom podnieść swoją pozycje w tabeli.

    Cash Race potrwa od 14.12.2008 do końca 04.01.2008!!!

    Przygotowaliśmy 50 miejsc płatnych, więc będzie jeszcze łatwiej znaleźć się w "płatnej strefie".

    Wszystkie szczegóły znajdziecie na tej stronie:

    Expekt.com

    Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
    Paweł
    Ostatnio edytowane przez Expekt_Polska ; 09-12-2008 o 16:20

  2. #2
    Witam
    Expekt, chyba nie lubi Polaków,
    w święta i sylwestra podwójnie ???
    Powinno być odwrotnie

    pzdr

  3. #3
    Dlaczego tak twierdzisz. Dbamy o tych, którzy np. ze względów zawodowych nie mają czasu walczyć w dni powszednie. Teraz bezie szansa poprawić swoja pozycję w tabeli w dniach wolnych od pracy.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Sylwester nie jest dniem wolnym od pracy, ale jest 50 platnych wiec teraz jest ok

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1
    1."...- Wszystkie nagordy zostaną wypłacone 6 grudnia 2009..."
    2."...- Konto pokera nie może być używane więcej niż 17 godzin dziennie..."

    Czy nie powinno być 6 stycznia?
    Dlaczego tylko 17h???

  6. #6
    Masz rację. Nagrody zostane wypłacone 6 stycznia 2009, a nie grudnia.

    Co do ograniczenia czasowego, to chodzi tu o to żeby uniknąć sytuacji, w ktorej np. 2 lub 3 osoby grają non-stop na jednym koncie (na zmiany).

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Jak rozliczane są punkty? Chodzi mi o to czy danego dnia do rankingu dodawane są punkty z dnia poprzedniego (do np. godziny 24), czy od momentu opublikowania ich dzień wcześniej do momentu opublikowania ich w dniu kolejnym?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    z tego co zauwazylem dodawane sa na biezaco tz te co masz aktualnie w czasie aktualizacji

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Nie jestem do końca przekonany, dodało mi około 700 punktów, a wyrobiłem około 2500. Dziwne.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    4
    Też mam wątpliwości związane z dopisywaniem punktów zamiast 900 dpisali 40 A najlepsze jest to, że napisałem do nich 18 grudnia i do tej pory brak odpowiedzi. Bardzo dziwne delikatnie mówiąc.