Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    8
    Witam

    Chcialbym zalozyc w swoim mieście pokerowa lige pokera sponsorowana przez jedna z internetowych firm pokerowych tak jak to ma większość lig pokerowych w Polsce.

    1. Czy musze gdzies zarejestrowac taka organizacje(klub) ?
    2. Czy jest to zgodne z prawem, chodzi mi oto ze jednak to troche hazard a w Polsce trzeba miec na to rozne koncesje.
    3. Czy nic mi nie grozi za to ze do puli dodawane sa nagrody od bukmacherskich firm internetowych ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez conrado Zobacz posta
    2. Czy jest to zgodne z prawem, chodzi mi oto ze jednak to troche hazard a w Polsce trzeba miec na to rozne koncesje.
    A co to jest "trochę" hazard? Albo coś jest hazardem albo nie. Niestety w Polsce poker jest, więc trzeba na niego mieć koncesję. Dlatego np. nie wolno zagrać z kumplem HU o 10pln przy piwku...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    8
    W takim razie, dlaczego istnieja ligi pokerowe w calej Polsce i nikt ich nie zamyka ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie mam pojęcia
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 09-12-2008 o 15:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    8
    W takim razie nie powinieneś sie wypowiadac na temat na ktory nie masz pojecia, czekam na opinie osob ktore maja doswiadczenie z tematem.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ech... Czytasz czasami ze zrozumieniem? Nie mam pojęcia, dlaczego organizatorzy lig pokerowych nie są niepokojeni przez przedstawicieli prawa. Mam natomiast pojęcie na temat tego, że gra w pokera na pieniądze jest w tym kraju poza kasynem nielegalna.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 09-12-2008 o 15:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Wiekszość lig pokerowych, o ktorych możesz poczytać na tym forum to jedynie słupy służące wyciaganiu pieniędzy od zagranicznych firm bukmacherskich. Z racji traktowania naszego rynku po macoszemu firmy matki nie zatrudniaja odpowiedniej liczby przedstawicieli i nie sa w stanie sprawdzić czy dana liga istnieje czy nie. Gdy juz nawet ktos sie pofatyguje to i tak mozna skrzyknąć kilku kumpli i mamy udawany turniej ligowy.
    Myślę, że większość forumowiczów jeśli już grywa to głownie w kasynach lub domach, gdzie jak wiemy nikt raczej sprawdzać nikogo nie będzie.
    Odradzam probe organizacji rozgrywek pokerowych bo jak napisał Woland poza niektorymi kasynami jest to w Polsce nielegalne.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zamknijmy to forum bo szerzymy nielegalny proceder...wtf

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    trzeba miec kontakty z mafia...wtedy mozesz załozyc lige

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    heh