Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Słuchajcie gra ktoś na betfair?

    Wiem ze jest tam rakeback, co ile on jest wypłacany?

    Mozecie mi napisać coś o tym roomie itp?

    dzięki

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Grałem tam parę dni tylko.

    1. Straszliwie niski poziom: mi osobiście ciężko się gra jak na stole większość to debile przez to są tylko duże wahania rolla
    i szybkie wpadanie w tilt.

    2. Soft fatalny - najgorszy jaki spotkałem pomijając to że działa tam tylko GameTime+. Jak masz 17''CRT to nawet na czterech stołach nie pograsz wygodnie bo stoły mają jakby rozdzielczość panoramiczną i 1/3 stołu nachodzi na stół obok (nawet po kliknięciu tile table). Poza tym przyciski do akcji nie są tak jak na wszystkich roomach które jak dotąd spotkałem, czyli tuż obok stołu tylko całkiem z boku przez co stół jest szerszy o 1/3.

    3. Co do rakebacku to nie mam pojęcia jak jest wypłacany bo jakiś tam rake wyrobiłem i kiedyś tam dostałem zwrot.

    4. Po wpłaceniu kasy nie możesz jej od razu wypłacić tylko dopiero po identyfikacji wieku!

    Jak umiesz grać z bandą debili (nie chcę tu nikogo obrazić mówię ogólnie a nie o jakimś konkretnym graczu)przy stoliku to zrobisz tam kokosy, jeśli nie umiesz z nimi grać to nie polecam tego roomu.

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Na jakis stawkach anatom grales bo ja lubie grac z debilami

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    NL 20 i 50

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie mow ze poziom nizszy niz na evescie

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    porównywalny a może nawet ciut niższy. Z tym że na everescie grałem FR a na betfair SH

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    To i ja dodam swoje spostrzeżenia,soft jest tragiczny,zero funkcjonalności,zero ustawień,stoły są jakieś takie nieforemne a czas na podjęcie decyzjii to jakieś 3 sekundy co przy graniu kilku stołów jest dramatyczne.Gra kilku regs-ów ale też pełno początkujących i właściwie gra na stawkach nl 5-20 to ciągłe nadbudowywanie się a póżniej wtopa i tak wkółko.Co do rakebacku to z 3 dni temu odpowiedzieli mi że go nie dostanę ale mogę grać w jakis dodatkowych turniejach.Jedyny plus to super szybki support ale to wiem bo na betfair gram zakłady od jakiś 5lat...

  8. #8
    GuestJ Guest
    Wytrzymałem tam niecałe 30 handów. Nie umiem grac na takim sofcie. Straszny room.