Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Hand P4-82909509-295, Started at 2008-12-06 20:18 (GMT+1)
    Table 'Margaluf's HE': $2-$2 No Limit HE (Real)

    Seat 2: hongi88 ($248,90 in chips) (on the button)
    Seat 7: polko1lordek ($286,10 in chips)
    Seat 9: tle13 ($65,40 in chips)

    *** Blind Bet Round *** :
    polko1lordek : Post Blind ($1)
    tle13 : Post Blind ($2)
    Dealt to polko1lordek:
    Dealt to polko1lordek:

    *** Pre-Flop *** :
    hongi88 : Bet ($7)
    polko1lordek : Raise ($22)
    tle13 : Fold
    hongi88 : Raise ($40)
    polko1lordek : Raise ($72)
    hongi88 : Call ($48)

    *** Flop *** : (Pot: $170)

    polko1lordek : ?


    Co robimy? O graczu wiemy tyle, ze jest ultra lagiem. Z buttona zawsze betuje z any two, po raise pf rzadko folduje, przy czym po raz 1 odwija mi reraise.

    Jezeli dajemy check, to czy po jego AI mozna to w ogole zrzucic?

    Poprosze o duzo komentow bo to rozdanie krecilo mi sie po glowie 3 dni.

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Widzisz to jest właśnie jedno z rozdań gdzie 99% Ciebie mówi zrzuć to a 1% to taki diabełek który po cichu mówi nie rób tego...ja powiem tak albo fold albo all-in i nie jest to nic odkrywczego,w tym przypadku nie ma mądrych i takich co by potrafili podjąć dobrą decyzję np 9/10 razy

  3. #3
    Jak na mój gust to preflop źle zagrany, pozatym jestes WA/WB i gramy call down jeśli gośc nie będzie przesadzał z betami,

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    pf nie bylo zagrane standardowo ze wzgledu na przeciwnika, ktory jest mega lagiem - ja chcialem zeby on scallowal niestety flop troche popsul moje plany

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    to niestety zależy od czucia przeciwnika

    powiedz coś o zasięgu, z którym calluje 3bety

    ja bym dał ch/f flop i bet fold TURN koło pół pota

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Widzisz to jest właśnie jedno z rozdań gdzie 1% Ciebie mówi zrzuć to a 99% to taki diabełek który po cichu mówi nie rób tego...
    Jakos tam do allina, najlepiej, zeby to on go zrobil. Za duza pula, zeby nie sluchac diabelka.

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Wg mnie blad jest tutaj:

    polko1lordek : Raise ($72)

    Za maly ten reraise. Zdradzasz sile swojej reki a jednoczesnie dajesz przeciwnikowi dobre pot odds i implied pot odds. Lepsze byloby albo

    polko1lordek : Raise ($90)

    po ktorym albo przeciwnik sie sklada, albo reraisuje all-in, albo jesli callnie to grasz all-in na dowolnym flopie.

    Albo tez zamiast raisowac w tym momencie dajesz tylko call, zeby nie robic sie pot commited i moc to zrzucic na niekorzystnym flopie/turnie.

    Po takim zagraniu jak zrobiles w puli macie $170, a przeciwnikowi zostalo tez cos kolo tego (czyli wystarczy to wygrac raz na 3 razy dla EV=0). Problem w tym ze nie masz pozycji i nie wiesz na czym stoisz. Jesli zabetujesz a on akurat ma jakies JJ, TT, AJ - to on sie z miejsca zlozy i wygrasz tylko $170 lezace w puli na flopie. Jesli zas ma QQ, KK, KQ, AK - to on wygra $170 w puli + $170 ktore zabetujesz na flopie. Czyli najlepiej chyba dac check i callnac all-ina, ktory przy odrobinie szczescia bedzie blefem.

    Takze coz, zagraniem pf zrobiles sobie trudna decyzje na flopie - takich zagran trzeba po prostu unikac

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Po takim rozegraniu pf vs lag check/call allina to jedyna opcja imo.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    no rzeczywiscie gdybym walnal wiecej pf to by sie zlozyl i po klopocie no a wciagajac go zrobilem sobie problem... oczywiscie poszly alliny, donk pokazal:

    SHOWS hongi88



    hongi88 wins the pot of $497.80



  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    19
    AI