Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie wiem, ale myślę, że skoro polko tak przeciw niemu zagrał te asy, to któryś z nich jest donkiem

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nieśmiało zasugeruję, że to Polko zagrał JAK donk (oczywiście nie twierdzę, że nim jest )

    Aha, no i nie jestem graczem under NL50, gram znaaacznie wyżej, choć oczywiście playmoney

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    czemu zakładać, że koleś to donk
    Przy stole siedzialy 3 osoby koles byl na pozycji no to podbił do 7$ - normalka. Polko z AA przebił do 22$ - normalka . A koleś zagrał pussy raise do 40$.

    My tutaj wiedzieliśmy ze Polko miał AA i padł taki komentarz, że Polko swoim raisem z 40$ do 72$ dał do zrozumienia temu typowi, że ma AA. Tak samo można odczytać ten raise gościa z 22$ do 40$ prawda? Może celowo tak zagrał, może chciał bronić swojej pozycji... Widział w swoim PT jakie Polko mial staty, założył, że gracz kumający i robiąc pussy bet da do zrozumienia, że ma monstera. No a gdy dostał raise (kolejny pussy raise) do 72$ to postanowił dołożyć (albo jest donkiem tak jak mówi Trias, ale po jednej ręce ciężko to stwierdzić:P).

    Szkoda, że Polko nie wkleił jak ten typ rozegrał tego tripsa od flopa, wtedy też można by było coś więcej o tym graczy stwierdzić.
    rozdanie sprzed ponad pol roku a tutaj dalej burza mozgow


    na flopie dalem check, pula 170$, ziomek pushnal AI za okolo 160$, ja call i reszte znacie

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Nie rozumiem tych dywagacji, nie ważne czy to lag czy nie lag, to forbetuje sie po ludzku a nie taki gay rise, to fakt że nigdy nie będzie miał oddsów sprawdzić flopa ale z AA chyba chcemy żeby wszedł nam pre flop all in z gorszą ręką? a jak się zrzuci też niema powodów do rozpaczy w końcu 1/6 staka oddał za frajer ;|

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Hahaahhaha ... ludzie bądźcie poważni i powiedzcie, że te teksty o foldzie na flopie to jest taki dżołk

    po pierwsze: tree-way pot
    po drugie: luźny gość
    po trzecie: AA na fl do wygrania 340 za 170

    Jedyne nad czym się tu zastanawiamy to jak zagrać żeby włożył reszte staka do potu.

    Co do rozegrania to bardzo ładne
    najpierw 3bet
    gość udaje monstera małym 4b
    my przyjmujemy jego strategie i udajemy reblefa małym 5b i robimy się przed flopem pot commited z AA na ręce - czysta poezja

    Zawsze się zastanawiałem skąd biorą się goście, którzy w takich sytuacjach foldują

    teraz już wiem skąd ...

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Gram czek fold, lub jak siedzę obok pięknej kobiety której chcę pokazać, że jestem szarmandzki i bogaty to gram FOLDleada

    to że gość gra "LAGIEM"

    to wcale nie oznacza, że callueje 5bata z LOSOWĄ ręką.

    MOIM ZDANIEM ma tu AK KK lub nomen omen AA.

    jeśli razge jest poprawny bo on NIE BLEFUJE
    jest 14 układów które nas biją i jeden z którym remisujemy. I nawet jak BLEFUJE TU AŻ w 20 procentach co się mi w głowie nie mieści to i TAK fald najlepszzy. (ale taki porąbany durrr czy głuptasek ivey mogą tu jeździć )

    Więc na Ivey i durra czek call na reszte świata czek fold.
    ps. Czuje najbardziej że gość miał KK ! stąd powyżwsza rada bo na flopie będzie czek / czek