Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie będzie grał o deep stacki, ale 1/3 kasy chętnie wrzuci pre flop? A potem co, grzecznie podziękuje i wyrzuci AQ? Idę o zakład, że po takiej akcji przed flopem on i z 72o by się poczuł pot committed i po naszym checku na flopie zagrał all in
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Myślę, że całe clou problemu leży w tym, czy przeciwnik jest dobrym ultraLAGiem, czy aggrodonkiem.
    Wydaje mi się, że z opisu
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    O graczu wiemy tyle, ze jest ultra lagiem. Z buttona zawsze betuje z any two, po raise pf rzadko folduje, przy czym po raz 1 odwija mi reraise.
    dość jasno wynika, że to aggrodonk. A jeśli nie, to to rozwiewa wszelkie wątpliwości :
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    donk pokazal:

    SHOWS hongi88



    hongi88 wins the pot of $497.80
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 25-07-2009 o 22:05

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie będzie grał o deep stacki, ale 1/3 kasy chętnie wrzuci pre flop?
    Pewnie, że tak. Nie widziałes takich rzeczy? Widziałem ciekawsze.

    Każdy prezentuje swoją opinię. Dla mnie bez żadnych readów postflop to jest check/fold.

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No więc jeśli mamy reada, że to jest aggrodonk, to dla mnie wkładamy stacka, przy czym gramy check na flopie, żeby jeszcze sprowokować blefa.

    Jeśli mamy reada, że to dobry LAG (albo w ogóle nie mamy readów), to gramy tu ch/f

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Jeśli mamy reada, że to dobry LAG (albo w ogóle nie mamy readów), to gramy tu ch/f
    Przede wszystkim wówczas gramy inaczej pre flop i nie mamy tego problemu
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Pewnie, że tak. Nie widziałes takich rzeczy? Widziałem ciekawsze.
    Widziałem sytuacje, kiedy ktoś wrzucał i 2/3 stacka pre flop, a potem pasował na flopie. Nie wiem z czym to robił, ale podejrzewam, że flopa raczej... nie trafił Więc to co innego niż gdyby tutaj typek miał AQ czy pewnie nawet AJ albo JJ
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 26-07-2009 o 12:26

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    gosc jest ultra lagiem...
    Czy wy jesteście poważni Ci którzy piszecie o pasowaniu tego na flopie?


    PS: beznadziejny min 5bet

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    rozdanie z nl200 a madrza się tu gracze z under nl50......

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No bo stawki mają tu przecież kolosalne znaczenie. Na NL10 na przykład nie spotyka się ultraagresywnych donków i nie wiadomo jak z nimi grać...

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Zgadza się ale gracz który gra np. na nl50 nie powinien tlumaczyć graczowi z nl200 jak powinien rozegrać rozdanie na stawkach nl200 bo skąd ma wiedzieć jaka jest tam gra skoro tam nie gra...?:P

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zgodziłbym się, gdyby chodziło o rozdanie przeciwko regularsowi. Wtedy na przykład ja nie miałbym absolutnie nic do gadania, bo nie mam pojęcia jak tacy gracze rozumują na tych stawkach. Ale donk to zawsze donk. Niezależnie od stawek myśli tak samo, tj. nie myśli wcale

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    czemu zakładać, że koleś to donk
    Przy stole siedzialy 3 osoby koles byl na pozycji no to podbił do 7$ - normalka. Polko z AA przebił do 22$ - normalka . A koleś zagrał pussy raise do 40$.

    My tutaj wiedzieliśmy ze Polko miał AA i padł taki komentarz, że Polko swoim raisem z 40$ do 72$ dał do zrozumienia temu typowi, że ma AA. Tak samo można odczytać ten raise gościa z 22$ do 40$ prawda? Może celowo tak zagrał, może chciał bronić swojej pozycji... Widział w swoim PT jakie Polko mial staty, założył, że gracz kumający i robiąc pussy bet da do zrozumienia, że ma monstera. No a gdy dostał raise (kolejny pussy raise) do 72$ to postanowił dołożyć (albo jest donkiem tak jak mówi Trias, ale po jednej ręce ciężko to stwierdzić:P).

    Szkoda, że Polko nie wkleił jak ten typ rozegrał tego tripsa od flopa, wtedy też można by było coś więcej o tym graczy stwierdzić.