Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    Panowie,

    Wątek z udogodnieniami w sofcie zrobił się ciekawy i ważny. Wszystko co piszecie jest zbierane i wysyłane do centrali. Oczywiście nie da się wszystkiego załatwić, bowiem są różne poglądy na to o czym piszecie.

    Prosiłbym o dyskusję na temat oprogramowania w tym wątku
    Autorowi topicu o to chyba własnie chodziło, więc po co ta burząca capodi??

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ok, już się nie mieszam, chciałem pomóc.

  3. #23

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    poniewaz ten temat prowadzony jest rownolegle w 2 watkach, ja rowniez wypowiem sie rownolegle - z 2 punktow widzenia (pokerzysty i game designera)

    po pierwsze, co do samego softu PokerStars szczerze powiem, ze prawdopodobnie mamy tu do czynienia z najlepszym pokerowym softem na swiecie !!! prawdopodobnie, bo wszystkich pokerroomow jeszcze nie odwiedzalem ...
    - skalowane okna (swietne do multitablingu)
    - 60 sekundowy timebank (rowniez swietny do multitablingu)
    - mozliwosc podlozenia wlasnego tla
    - bardzo dobrze i czytelnie rozwiazana struktura lobby
    - mnostwo opcji w lobby do ustawiania

    co do samych zmian, to tak: przyciski typu (BET) "pot" czy "1/2 POT" itp. to wedlug mnie wielkie nieporozumienie i nawet nie tyle nie nalezy, co nie wolno wprowadzac takiej zmiany ! dlaczego ? bo jest to ewidentne wplywanie na liczby ktore "pokazuja" sie nam na stole, a wszyscy wiemy jak wazna czasem/zawsze jest wysokosc betu ... okropnie mnie to denerwuje w jednym z pokerroomow, w ktorym czasem gram ... a gram tam, bo mam do tego miejsca pewien sentyment - szkoda.
    praktycznie mozna powiedziec, ze gra z takimi buttonami to juz nie jest No limit Texas Hold`em - to tak jakby gracz przy prawdziwym stole mowil: "bet 1/2 Pot" ... tak powazny pokerrom nie powinien nigdy rozwazac mozliwosci wprowadzania takich buttonow !!! i pewnie nie rozwaza ...
    juz lepiej dodac opcje wyswietlania wszystkich rodzajow zetonow (5,10,50,100, etc.) w postaci graficznej, czyli kolorowych koleczek z numerami i gracz moglby sobie klikac na odpowiednie zetony tyle razy ile chce ich wylozyc na stol, juz na pewno byloby to lepsze od tych nieszczesnych buttonow ... zblizaloby to gre odrobine do gry przy normalnym stole ...
    wlasnie w tej chwili gram Hubble freeroll na PS na stole "slick theme" z moim wlasnym tlem (tajemnica jakim) i gra sie CUDOWNIE !!!!!
    jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to oczywiscie sie odezwe, moze bedzie to cos fajnego

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    przyszedl mi pomysl do glowy na zajebista innowacje w interface do texas hold`em w softwarze na Pokerstars

    podeslac ci ja na pm czy napisac tu w watku ?

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zachowaj dla siebie i sprzedaj patent

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Czy tylko mi dzisiaj sie tak tnie soft?

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Nie tylko tobie, pewnie przeciążenie na serwerze z powodu promocji świątecznych.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ja to samo mam

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Zachowaj dla siebie i sprzedaj patent
    ta innowacja jest raczej za prosta na sprzedawanie, ale moim zdaniem dodaje ciekawy flava do rozgrywki !!!

    a co do konkretow to prosze bardzo :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zHG8o[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xAdmfIrjKQQ[/youtube]
    proponuje znalezc bogatego sponsora albo zrobic wieksza zrzutke wsrod forumowiczow - zasady gry "Black Texas" - 34 000 $ w gotowce, tyle kosztuje samo ujawnienie przeze mnie zasad tego pokera (z zachowaniem moich praw autorskich, bo te juz na sprzedaz nie sa)
    wstepnie zainteresowanym powiem tylko tyle, ze projektowalem ta gre az 1,5 roku, jest w 100 % gotowa no i oczywiscie jestem jedyna osoba na swiecie znajaca jej zasady, ktore za darmo zamierzam ujawnic dopiero za 24 lata i to rowniez nie jest zart. o co chodzi ??? o zaufanie. to nie jest tylko gra, to jest nowy POKER rownie dobry co Omaha, Hold`em czy 7CS, a wg mnie nawet lepszy ! Nie jest to tylko kolejna nieudolna proba zaprojektowania nowej odmiany, ktorych w internecie mozna znalezc okolo 150. To jest ta proba, ktora zakonczyla sie sukcesem.

    jest taki deck karciany Black Tiger ...
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=niDT40Xi3TA[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5EGjuZPaZsY[/youtube]
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 19-01-2009 o 19:41