Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1
    Podczas 2 dni transmisji live z EPT Praga, polscy komentatorzy podadzą 'na antenie' hasło do polskich freerolli EPTLive za $500.
    Turnieje są już w sofcie w zakładce lokalne, 12,13 grudnia godz. 19.00 pula $500 tylko dla naszych kibiców EPTlive z Polski. Oby grze we freerollach towarzyszył występ Polaków na final table w Pradze.

    Zapraszam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Szkoda żemi nie działa ta transmisja nigdy ;/

  3. #3
    A czy ktos moglby podac to haslo w tym artykule? wiele osob nie moze obejrzec tej transmisji a zalezalyby np. mi w tym freerollu zagrac
    Z gory dzieki.

  4. #4
    Postaram się podać w tym wątku. Transmisja eptlive dostepna tez bedzie na sport.pl sportfan.pl i interia.pl tam już musi działać

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Przed sekunda wlaczylem transmisje live i z tego co uslyszalem to rejestracja zaczyna sie o 17:00 haslo - "*****". Pozdroweczki!
    Ostatnio edytowane przez jarecky ; 12-12-2008 o 12:25

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Szczerze, to nie rozumiem Maciek takiego podejścia. Skoro jest hasło i jest ono podawane na forum, to po co robić turniej z hasłem? Ja rozumiem, że taki turniej z hasłem ma zachęcić ludzi do obejrzenia relacji z turnieju, a nie być jednym z wielu freerolli...

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Zgadzam się, turniej ma być dla widzów EPT a hasło jest już tutaj podane, a za jakiś czas będzie na reszcie stron. Zamiast widzów zagra w nim pół tysiąca Polaków.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Zeby nie bylo na wszelki wypadek wymazalem haslo choc tak jak wyczytalem mialo byc tu pozniej zamieszczone. Jesli Maciek sie zdecyduje to niech sam je tutaj wstawi.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez robertocarlos Zobacz posta
    Zgadzam się, turniej ma być dla widzów EPT a hasło jest już tutaj podane, a za jakiś czas będzie na reszcie stron. Zamiast widzów zagra w nim pół tysiąca Polaków.
    chciales napisac 1,5 tysiaca!!!!

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    2
    Moglibyście jednak wrzucić tu hasło dla osób, które nie miały możliwości obejrzeć tej relacji