Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cały czas mogą ją oglądać. Poza tym jutro też jest relacja z FT i też będzie freeroll. Ludzie, po to jest hasło, żeby grali Ci, co oglądają. Albo zróbcie turniej bez hasła i nie będzie problemu.

  2. #12
    Na szczescie z tego co widze haslo jest podawane kilka razy wiec mysle ze kazdy chetny moze znalezc troche czasu. Dla chcacego nic trudnego.
    Do zobaczenia na freerollu

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    3
    wy siedzicie w domu?? nie wiem czy ta transmisja bedzie trwala do 19 zeby zdobyc haslo. Niektorzy musza pracowac ;/

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    3
    bo mam dojscie z kom??

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    2
    No ludzie nie róbcie takich problemów i podajcie to hasełko

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    3
    wyslijcie chociaz na pw ;/ nie kazdy ma szanse ogladac relacje ;/ a z checia wolal bym to robic niz siedziec w robocie

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Ale zrozumcie, że to jest turniej dla oglądających. Dlaczego więc mają w nim grać osoby, które transmisji nie oglądają?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    6
    hej maciek wiec mam amle pytanko jestem z usa i wstalem o 6 rano i zawsze ogladam transmisje dzisaj niestety nie udalo sie z przyczyn internetu bardzo bym cie prosil czy bylo by przeslanie mi hasla popiera was ze turniej jest tylko dla og;adajacych ale dzisaj plame dal mi net pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    6
    zyjecie czy po prostu jetsescie takimi egoistami nie myslcie tylko o sboie bo ty dzis pomozesz a jutro tobie pomoga wyslijcie te haslo nie myslcie tylkoo sobie nie zachowujcie sie jak typowi polacy jeden drugiego by zabil za zlowtowke

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    6
    to co wyslecie te haslo napiszcie je jakos zamotanie jesli chodzi wam o graczy zagranicznych dajcie pograc