Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-82814361-262
    played at "Michiman1982's HE" for USD RM from 2008-12-05 11:27 until 2008-12-05 11:28

    Seat 2: jockelito ($394 in chips)
    Seat 8: polko1lordek ($400 in chips)

    ANTES/BLINDS
    polko1lordek posts small blind ($2), jockelito posts big blind ($4).

    dealt to polko1lordek [ : ,: ]

    PRE-FLOP

    polko1lordek bets $12, jockelito calls $10.

    FLOP [:,:,: ]

    jockelito checks, polko1lordek bets $16, jockelito bets $40, polko1lordek calls $24.

    TURN [ :,:,:,: ]

    jockelito bets $70, polko1lordek calls $70.

    RIVER [ :,:,:,:,: ]

    jockelito bets $270 and is all-in, polko1lordek ?


    O graczu nie wiem nic, no moze poza tym, ze jest hiszpanem a oni sa fishami To bylo moje pierwsze zalozenie :P

    Co robimy? Generalnie putowalem gostka na JT po jego raisie na flopie i stad moj call na turn. Generalnie AI na river nie jest niczym zaskakujacym, no ale dlugo sie wahalem

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    no chyba easy fold, nie wiem nad czym sie zastanawiasz

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    lol jak mozna kogos stawiac na jedna reke tylko

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie znam sie na HU ale jak dla mnie to jest chyba call zakladajac, ze gracz jest kompetentny od AQ/AK/QQ/KK dostajesz 3 beta pf na Twoje otwarcie (w pozycji moglby zagrac calla zeby ukryc reke ale oop kompetentny gracz bedzie imo 3betowal). Rece, ktore Cie bija (i ktore on reprezentuje na flop i turn) to 66 i KQ i jakies scierwo w stylu Q6 albo K6 (teraz sie wystarczy zastanowic jak czesto on to ma . Imo call i duzo splitow z Kx w tym momencie.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Akurat QQ, KK (AA oczywiscie tez) to rece tak potezne w HU, ze Dan Harrington radzi to czesciej callowac niz przebijac pf - przynajmniej w turnieju HU, bo czy w cashowce tez to nie mam pojecia. I to nawet nie po to, zeby ukryc sile reki, ale raczej zeby nie wyploszyc przeciwnika z rozdania - w koncu w HU czesto zwykle A czy K high wygrywa.

    Co do samego rozdania - lubie robic takie calle i lapac przeciwnika na blefie Tu jednak taki call to chyba przesadny optymizm. Niby masz dolozyc do puli "tylko" 35%, ale bijesz w zasadzie tylko to JT (a moze miec JsTs), a do tego nie masz zadnych readow na przeciwnika. Tego typu zagrania to lepiej probowac po rozegraniu chociaz kilkuset rak z przeciwnikiem.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Gość sobie podzielił betowanie na 40-70-270,w moim odczuciu jakby miał monstera nie betowałby aż tak mocno rivera,tylko chciałby coś wyciągnąć.Oczywiście może być sprytny i zakładać ze tak sobie właśnie o tym jego betowaniu pomyślisz i na riverze calniesz,ale zwykle tak jak zauważyłem ludzie graja drawy ,znając siebie bym tutaj automatycznie callował(no i oczywiście jeżeli się pomyliłem to notatka i za 2 razem się zastanowię mocniej)

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    hehe, tez bardzo lubie lapac przeciwnika na blefie (choc nieraz sie przejechalem) i tez mi nie pasowala linia betowania - tylko nieliczni kumaci gracze zagraja tak z nutsem, a wiekszosc tak zagra z drawem. Tym razem bylo tak jak powinno byc w takiej sytuacji :P


    River: (Pot: $248)

    [, , , , ]

    BET jockelito, $270 and is ALL-IN
    CALL polko1lordek, $270
    Showdown:

    SHOWS jockelito

    [, ]

    SHOWS polko1lordek

    [, ]

    polko1lordek wins the pot

    dobrze wiedziec, ze nie tylko ja bym zagral w ten sposob

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    166
    good call