Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    ja mam dekoder polsatu i pojawil sie ostatnio ESPN ale szkoda jak mowicie ze to nie ten :?

  2. #12
    szkoda ja mam kablówke z Multimedia Polska i tam chyba tego kanałku nie bedzie

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Też mam Multimedię, więc nawet jakby wprowadzili ten co trzeba, to nie obejrzę nic a nic. UPC w Tomaszowie nie ma

  4. #14
    teraz kolejna powtórka hends up na discovery heheh


    Multimedia to strasznie badziewiasta kablowka droga a prawie nic tam nie ma

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Polsat Sport

  6. #16
    Polsat Sport???????????????????????????

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Multimedia to strasznie badziewiasta kablowka droga a prawie nic tam nie ma
    Odpowiedziałem na pytanie. Jakby Polsatu Sport nie było, to bym chyba się zanudził (MŚ, LM w najlepszym wydaniu - skróty wszystkich spotkań o racjonalnej porze, nie jak w TVP, Puchar UEFA, Bundesliga, Eredivisie).

  8. #18
    To racja tylko polsatsport i może jeszcze eurosport i to wszystko co tam jest

  9. #19
    Na częstotliwości 12,322H na Hot Birdzie platforma Cyfrowy Polsat włączyła testy aż trzech nowych kanałów sportowych - Polsat Sport Extra, ESPN i Extreme Sports, które są już na liście w dekoderach z planszami, że w tym miejscu zostaną załączone 15 października.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Wczoraj uaktualnilem holdem.PL o artykul n/t pokerowych relacji w telewizjach Europejskich i USA.

    Mozna rowniez obejrzec relacje internetowego kanalu pokerowego, bezposrednio ze stron serwisu.

    Pozdrawiam