Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Sugestie ;-)

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Nie daloby rady zwiekszyc ilosci turniejow?

    Mowie szczegolnie o tych do budowania bankrolla z wpisowym w przedziale 0.50 - 5 dolarow.

    Np turniej Coffe Break Booster -> super turniej, szkoda tylko ze odbywa sie raz dziennie Taki idealny turniej zeby sobie pograc bedac w pracy

    Nie musza byc z gwarantowana wygrana, ale zeby byly
    Obecnie latwiej mi zagrac freerolla niz jakis inny turniej typu freezeout ( preferowany przeze mnie ).

    a to pomysl ktory nigdzie (chyba) nie jest jeszcze zrobiony:
    Stoliki do grania na pkty zamiast na kase / play money
    choc w przypadku unibetu to nie az tak dobry pomysl, ze wzgledu ze pkty mozna przeznaczac na wpisowe do turniejow. Ale taka gra na pkty ( gdzie poker room pobiera sobie rake itp ) bylaby calkiem ciekawa.

    No i troche wiecej turniejow na pkty by sie przydalo Widzialem tylko 1 -> jakis rebuy gdzie pkty byly przeliczane na pieniadze. Ale jakis freezeout z wpisowym 100 - 500 pkt gdzie wygrywa sie pkty bylby w sam raz


    Na koniec dodam, iz uwazam ze mozna by troche 'oczyscic' widok lobby. Jezeli chodzi o sama juz gre, to soft jest rewelacyjny, niestety widok lobby / turniejow jest malo czytelny. Dobrym przykladem tutaj jest FTP -> przegladanie i znajdywanie turniejow to ogromna przyjemnosc. Po co mi w lobby informacja o ID turnieju jak nawet nie ma opcji znajdywania turnieju po id?
    Opis gry mozna skrocic i to wszystko pozwoliloby dodac czytelne informacje czy to turbo czy rebuy czy nic, czy deep stack....

    Na koniec informacja po prawej stronie ( okienko numer 3 ).
    Informacja kiedy startuje turniej i zamykana jest rejestracja jest 3x wieksze niz okienko, ktore wyswietla informacje o turnieju...

    I jezeli chodzi o mnie, to strony z turniejami powinny byc podzielone na dni do przodu w ktorych odbywaja sie turnieje... Bo teraz jezeli szukam jakiegos turnieju, to nie moge miec wszystkich na 1 stronie, tylko musze sortowac po dacie i przelaczac sie pomiedzy stronami w poszukiwaniu okreslonego dnia... Ale to akurat malo istotne


    I ostatnie:
    Powinna byc opcja wyswietlenia wszystkich stolikow cashowych...


    Czy poker trakcer 3 dziala z unibetem? z tego co jest napisane na stronie pt3 maja w planach dodanie obslugi microgaming w najblizszym czasie. Warto by bylo z nimi porozmawiac w celu przyspieszenia obslugi co pewnie pozwoliloby sciagnac nowych graczy + darmowa reklama...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Powinna byc opcja wyswietlenia wszystkich stolikow cashowych...
    Jest cały czas tak możliwość. Masz dwa rodzaje lobby, klawiszem "Change Lobby" wybierasz to z zielonym suwakiem, zaznaczasz wszystkie stawki, wszystkie limity, wszystkie ilości graczy i tym samym widzisz wszystkie stoły.

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 09-12-2008 o 06:44