Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 104
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    266
    turniej zapowiada sie bardzo interesujaco i kuszaco niestety na dzien dzisiejszy ciezko mi wygospodarowac 300zl + jeszcze jakies siano na ta dluga noc.. oczywiscie sa jeszcze satelitki. zobaczymy jak to bedzie. grudzien wywija na lewa strone kazda kieszen a zagrac by sie chcialo. musze chyba napisac do gwiazdora jakis list o wczesniejsze odwiedziny tym bardziej ze przez caly rok bylem bardzo grzeczny :P

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Krzemieniewo
    Posty
    105
    Wielkie podziekowania dla jonnego za pozyskanie sponsora
    No Johnny chyba bedziemy musieli Ci jakos skrzynke piwa postwaic

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Zapisac prosze. Ladnie sponsor zaszalal

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    367
    to keidy mozna sie spodziewac satelitek do tego turnieju ... prosze przyjaciol z krzeminiewa o podanie dokladnej daty i godzinyy jeslibym mogl rposic to ja kw srode by byla satka to ok 21 dzieki

  5. #15
    My bedziemy w alter w srode juz kolo 18 wiec o 18.30 mzona zagrac jesli bedzie przynajmniej 8 chetnych osob. Po skonczeniu tej satelitki mzona zagrac nastepna, tj. kolo 21 (jesli beda chetni), chyba ze ktos planuje jakis turniej. Jak widac wszystko uzaleznione jest od liczby chetnych graczy. Aha, satelitki beda w systemie turbo

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Gostyń
    Posty
    283
    jesli tak to satelitke proponuje na 19 ....inaczej sie nie wyrobie ..i jakie wpisowe jeszcze?

  7. #17
    ok, moze byc na 19, wczesneij i tak jest niewiele osob.. 15 zl, nieogrnaiczone rebuy, turbo, 2,5k na start. Tylko musi byc przynajmniej 8 osob

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Słuchajcie lista coś mizernie wygląda , jest tylko ósemka , pewnie jak sie zbierze ze 20stu to i z Poznania troche się skusi a wiem ,że plany były .

    Pozdr
    berti09

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    no zakładałem ,że nie tylko na Poznań liczycie a że jest tht to nie ma znaczenia - jeżeli będzie więcej graczy to pewnie i paru z Poznania przyjedzie .

    Pozdr
    berti09

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    prosze baarti i katchie. Jest paru chetnych jeszcze co na pewno sie zapisza- ja tez bede mobilizowal wiecej ludzi. Pozdr