Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    Bardzo proszę o pomoc fachowców od pokera w przetłumaczeniu promocji . dzis dostałem na emaila.
    Hi
    Are you ready to get into a whole new world of real action?

    Then we have great news for you! Your username was picked at our players' raffle giving you the chance to receive an Instant Bonus!!!

    You are just one step away from experiencing the thrill and rush of playing online poker at CDPoker.
    All you have to do is make a $10 minimum deposit and start playing with a $25 real money balance.

    In order to receive your free $15 bonus and tokens, simply contact the online customer care team by clicking on the “online support” icon once your deposit has been approved and they will be more than happy to credit you accordingly!


    Winning Wishes,

    CDPoker support Team

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Fachowiec pokerowy ze mnie żaden, ale spróbuję:

    Musisz wpłacić minimum 10$ na room żeby dostać 15$ bonusu. Jest haczyk - po wpłaceniu musisz mieć na koncie pokerowym minimum 25$. W przypadku, gdy obecnie masz na pokerku 0$, to musisz wpłacić okrągłe 25$

    Żeby dostać to 15$, po zrobieniu depozytu, klikasz w oprogramowaniu na "ONLINE Support" i tam piszesz, że zrobiłeś depozyt i chcesz hajs "Hello! Could you please credit me with my 15$ bonus?


    pzdr
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 04-12-2008 o 09:53

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Ehhm...


    Chyba źle mówisz Arkadiuzz...


    Musisz wplacić $10 poźniej poprosić na czacie o dodatkowe $15 bonusu...

    CZyli... wpłacasz $10, masz na grę $25...



    BTW. Powinieneś mieć w mailu link do warunków tej promocji, tj. ile punktow gracza muisz zdobyć eby móc wypłacić...


    GL

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Tak jest Słowak, mój błąd.