Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mam parę pytań bo nie jestem pewien czy wszystko rozumiem:

    1. Zakładając że rozegram około 400 turniejów 10 osobowych, liczy się najlepszy wynik z turniejów z przedziału 1-100, 101-200, 201-300,301-400?

    2. W jakiej formie przyznawana jest nagroda? Transfer na konto czy jakiś bonus?

    3. Można jakoś sprawdzić ile turniejów grają rywale tygodniowo?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    1. Tak. Dodatkowo będzie brany pod uwagę najlepszy blok do low orbity (1-20; 21-40…)
    2. Transfer na konto PS.
    3. Nie napiszę dokładnej ścieżki, bo jestem w tyrze ale w lobby masz możliwość sprawdzenia najlepszych wyników z obecnego i poprzedniego tygodnia.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Trochę posprawdzałem i goście robią niesamowite wyniki. Jak ktoś będzie mógł podać linki do materiałów i przydatnych stron nt STT to chętnie skorzystam.

    Jeszcze najważniejsze pytanie, odpaliłem sobie 16 STT na raz i co oczywiste w 6 które na koniec zakończyłem miałem najlepsze wyniki, czy do low orbity wyniki są zaliczane na podstawie czasu zakończenia turnieju czy czasu jego rozpoczęcia? (albo to przypadek albo niestety system jest niedopracowany i liczą się wyniki na podstawie zakończenia turnieju - za 6 turniejów dostałem 60% pktów co za poprzednie 20 pomimo tego że ogólnie wynik sesji miałem gorszy).
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 20-09-2008 o 11:26

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    licza sie godzina rozpoczecia turniejow. to chyba dosc oczywista sprawa!!!!

  5. #5
    To trochę masakra jest. Raz grałem non stop te sity, prawie wszystko w kasie, łącznie blisko 500pkt zdobyłem w najlepszym rzucie a i tak się do setki nie dostałem hehe. Żeby naprawdę coś ugrać, trzeba grać wielostołowe sity i je jeszcze wygrywać. Bo na jednostołowych daleko nie zajedziesz

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    W low orbit faktycznie nie jest łatwo, ale w high orbit nie jest to jakoś wyjątkowo trudne. W ostatnich kilku miesiącach byłem trzy razy w 10 i kilkanaście razy w 30, a gram tylko STT.

    Sting

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Właśnie w high orbit jestem w 10 od 2 dni ale mam wrażenie że się nie utrzymam Gram tylko STT oczywiście

  8. #8
    jutro kolo 15 naszego czasu kasa, tickety automatycznie.

  9. Tak z ciekawości, próbował ktoś może załapać się do top 10 wysokiej grając six-maxy? O niskiej chyba można zapomnieć...

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    tak. ja na 6max turbo bylem 2 razy w top10 high, takze da sie spokojnie. raz udalo mi sie low jakies 9 msc ale to byl wtedy jakis mega rasz