Strona 4 z 36 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 359

Wątek: SuperNova Elite

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    do konca grudnia musze po 12h:/ ale pewnie mi z 2 dni wypadna wiec po 13

    pokerstars_noban_ chyba tez bedziesz probowac inaczej bys takiego pomyslu nie wysuwal ktory oczywiscie popieram

    tym co beda probowac radze zaczac od stycznia ostro zeby nie dopuscic do takiej sytuacji jak ja teraz :/ 2,8k na dzien to nie jest tak duzo

    2,8k na dzień przy założeniu że grasz codziennie przez cały rok bez weekendów, wakacji itd. Więc trzeba ponad 3k dziennie trzepać żeby wyrabiać dni wolne hehe. Wg mnie to jest niesamowite wyzwanie, ale jakby mi tak mało brakowało jak Tobie Wojtas, to bym nawet po 15 godzin siedział (^_^). Bo się może okazać że zamiast na sylwestra iść musisz tłuc do północy żeby się załapać ))

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Witam,

    Co do RB na PS tutaj jest link do swietnego i pelnego raportu na ten temat:

    Two Plus Two Magazine - Poker Strategy

    Goral

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na 2/4 lub 3/6 albo turbo sng 55+ SE nie jest az takim wyzwaniem. Wydaje mi sie, ze lepiej pograc kilka miesiecy bez pospiechu i zbudowac bankroll i powalczyc o SE na wyzszych stawkach, niz katowac sie po 12h dziennie nic przy tym nie wygrywajac. W koncu jezeli bonusy pozwola tylko wyjsc na zero, to za caly rok katorgi pozostanie nam tylko udzial w dwoch duzych turniejach live Ale szacunek dla wszystkich, ktorzy probuja ;]

    pozdr
    warsaw

  4. #34
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    na 2/4 lub 3/6 albo turbo sng 55+ SE nie jest az takim wyzwaniem. Wydaje mi sie, ze lepiej pograc kilka miesiecy bez pospiechu i zbudowac bankroll i powalczyc o SE na wyzszych stawkach, niz katowac sie po 12h dziennie nic przy tym nie wygrywajac. W koncu jezeli bonusy pozwola tylko wyjsc na zero, to za caly rok katorgi pozostanie nam tylko udzial w dwoch duzych turniejach live Ale szacunek dla wszystkich, ktorzy probuja ;]

    pozdr
    warsaw
    Dlaczego nic nie wygrywając??

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Zeby po ugraniu 1m vpp byc z bonusami na 0 to z gry na takim nl100 trzeba by miec winrate w okolicach -3bb/100 na probce 3m hands, a to praktycznie niemozliwe na tych stawkach nawet dla najslabszych graczy.

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    SNE - 10-Max FL ($1/$2)= 150.3%

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    po 1 nie ma na PS 10 osobowych stolow w FL
    po 2 w FL jest bardzo malo stolow wiec raczej nie da sie srobic SNE na FL na 1/2

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    po 1 nie ma na PS 10 osobowych stolow w FL
    po 2 w FL jest bardzo malo stolow wiec raczej nie da sie srobic SNE na FL na 1/2
    Właśnie w FL są 10osobowe stoły

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Znalazłem to w artykule podesłanym przez Górala po drugie nie gram na PS obecnie

    Po trzecie to była statystykA dotyczace nie wyrabiania SNE ale jej posiadania

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale tamten artykul jest dosc tendencyjny stwierdzenia typu ze wiekszosc pokeroomow daje tylko 28% rakebacku czy cos w tych okolicach ze jeszcze odliczaja cos od tego itd

    Dlatego liczby trzeba by tak jakies 10-20% w dol by byly realne w sumie zabawne ze niby pisala to kompetentna osoba a zupelnia pomijala fakt jak bardzo to zalezy od stylu gry albo np zobaczcie jakie liczby byly brane do freerolli dla vipow jakos ja widze ze ciagle gra te turnieje znacznie wiecej osob

    Wiec ogolnie pewnie Ps placilo ze ten artykul wiec wyglada on jak wyglada