Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 359

Wątek: SuperNova Elite

  1. #11
    Wojtas grasz FR czy SH?

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    FR x24

  3. #13
    nie wiem jak Ty to robisz
    Ja próbowałem grać 10 stołów i za bardzo nie wiedziałem co się dziejeWydaje mi się że wtedy podejmuje złe decyzje
    Obecnie gram max 5
    Może jakieś rady? Możesz coś powiedzieć na temat rąk startowych przy takiej ilości stołów?Czy grasz ABC pokera?

    Pozdrawiam

  4. #14
    Właśnie , właśnie z jakich myszek ,z
    jakich klawiatur,
    z jakich skryptów korzystasz ?
    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    wojtas zapodaj jakies zdjecie swojego stanowiska pracy ja mam zamiar zrobic supernova w 2009 teraz cwicze sobie 17 stolow FR (do tej pory gralem tylko 9) mysle ze spokojnie 20 pocisnalbym

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no w supernovej najgorsze jest to ze jest to glupie ograniczenie czasowe i to ze praktycznie caly rok trzeba na to poswiecic i grac dzien w dzien

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wszyscy sie tka tym podniedcaja, ale czy to naprawde jest tak opłacalne, czy przede wszystkim mega prestiżowe ?

    przeliczył ktoś to na %rb jaki dostajemy dzieki SNE ?

  8. #18
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Szczerze Wojtas to podziwiam bo 24 stoły przez 12h to trzeba mieć końskie zdrowie...ale teraz przynajmniej wiem dlaczego nie masz czasu koszuli założyćpowodzenia!!!

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    soprano zobacz sobie watek rakeback na Ps tam ja liczylem jak mi to wychodzi i dalem linka do mega obszernego opracowania programu lojnosciowego PS co prawda zawyzonego o jakies 10-20% :P

    Ogolnie to SNE jest prestizowa tylko pod wzgledem trudnosci jej zdobycia ale napewno nie jest konkurencyjna dla najlepszych ofert w innych roomach bo 60% rakebacku to mozna miec za tyle grania co potrzeba na zwykla supernove na PS

    nie mowiac juz o SNE

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    W regulaminie P.S. chyba nie ma zakazu dzielenie jednego konta przez więcej niż jednego uzytkownika.
    Spółdzielnia i hajda na trzy zmiany