Zobacz wyniki ankiety: Czy warto zorganizować ogólnopolskiego mastersa ?

Głosujących
95. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    79 83.16%
  • NIE

    8 8.42%
  • Nie mam kart żeby to sprawdzić

    8 8.42%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Panowie i Panie , po rozmowie z kumplem wymyśliliśmy że ciekawym pomysłem jest organizować raz może dwa razy w roku mastersa dla mistrzów ze wszystkich lig pokerowych w kraju . Wiem na pewno że uda się to zorganizować jeśli tylko będziecie chcieli , ze swojej strony daje lokal w którym można to urządzić(piaseczno pod warsą), myślę że i sponsorzy by się znaleźli skoro większość lig ich ma
    Chciałbym aby ten wątek był kuźnią pomysłów jak to zorganizować !
    Proszę też zainteresowanych o wpisy zgłaszające ligi z całego kraju
    Pozdrowienia z Pna

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    Amatorskie Champions League w pokera?

    - doskonały pomysł

    Takie rozgrywki wyłoniłyby prawdziwego mistrza Polski w pokera!!!

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Podpisuję się pod tym pomysłem obiema rękoma

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    stargard
    Posty
    24
    totempotem mowisz i masznapewno sie uda cos takiego zorganizowac

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Zacznę dyskusję od propozycji :

    1. Któraś niedziela,data podana ze 2 miesiące wcześniej żeby każdy mógł sobie to załatwić w pracy bo wiadomo że turniej przeciągnie się do późnej nocy.
    2. Start 10 rano
    3. Freezout , stack 10000 , bomby co 30 minut



    Klub ma kanapy na 80 osób , ze stołami nie będzie problemu .
    5 minut pieszo do dworca PKP, przystanek autobusowy pod nosem , duży parking pod klubem. Full zaopatrzony bar, piętro niżej Pizzeria DaGrasso.

    Jako że jest naprawdę dużo lig regionalnych i mają one różną frekwencję proponuję :
    z ligi do 20 osób(mowa o rankingu) na turniej ticket dostaje pierwszy.
    20-30 osób - 1 i 2 z rankingu
    30-40 osób - 1 i 2 i 3
    40-50 osób - 1 i 2 i 3 i 4 itd.
    A z każdego mastersa tylko pierwszy.
    Turniej byłby ogłoszony dużo wcześniej , zgłoszenie swojego przybycia najpóźniej tydzień przed , jeśli ktoś nie może to ticket przejmuje kolejna osoba z rankingu.
    Powiedzcie mi jak widzicie budowanie puli ? Ja myślę że nawet 1zł z każdego wpisowego przez parę miesięcy we wszystkich ligach mógłby zbudować całkiem pokaźną sumę , na pewno sponsorzy coś dorzucą .
    Jest jeszcze opcja dzikiej karty , może któryś ze sponsorów zorganizuje jakiś tur w necie ?
    To wszystko co na razie przychodzi mi do głowy
    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Tez kiedys o tym myslałem to nie takie proste jak sie wydaje. Problemem jest napewno sam dojazd do miejsca takiego turnieju (nie kazdego bedzie stac na podroz,hotel itd) oraz to, ze ligi w Polsce musiałyby sie konczyc wszędzie mniej wiecej w tym samym czasie.
    Prawda jest taka, ze niektore miasta w ciagu roku rozgrywaja ok 2-3 sezonow, a niektore nawet po 5-6
    Ogolnie uważam, ze pomysł ogólnopolskiej "Ligi Mistrzow" to swietny pomysł,ale niestety może okazać się niemozliwy do zrealizowania

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Też o tym myślałem . Jeśli chodzi o hotel to chyba nie będzie potrzebny skoro turniej ma być jednego dnia. Zawsze będzie można kimnąć gdzieś w klubie z boku na kanapie , Myślałem o jednym takim turnieju w roku , ewentualnie dwa. Na taki turniej wchodziliby gracze z ostatniego zakończonego turu z danej ligi , ewentualnie same ligi wymyślałyby sobie sposób. A może skoro kończy nam się 2008 a tur zrobimy np. w marcu 2009 to niech każda liga zliczy łączne dorobki punktowe z całego roku i w ten sposób wyłoni swoich najlepszych ?

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jak chcesz organizowac cos takiego to przedewszystkim musisz skontaktowac sie z kazda liga z osobna i spotkac na "chato-konferencji". Jets grudzien a wiec swietny czas na to. Wszystkie ligi musialby zaczac nowe sezony od stycznia a skonczyc z koncem marca, kazda musialaby miec 12 kolejek etc, wiec aktualne sezony ligi musialyby dokonczyc do konca grudnia. Ewentualnie konczyc je w styczniu ALE juz z rozpczetymi sezonami roku 2009, wiec chwilowo by trwaly u niektorych po 2 sezony. Takie usystematyzowanie pomoze na pewno w przyszlosci nawet jezeli nie uda sie finalu zagrac. To glowny warunek, a pozniej to juz jest rok czasu na spokojna organizacje i finaly w styczniu, kazda liga moze prowadzic swoj sposob punktacji jak do tej pory lub wszystkie skorzystaja z jednego etc... Ale tak naprawde najwazniejszy jest poczatek mojego postu, nie uda sie zrobic tego w ciagu tych 20 dni, czyt dogadac lig, to bedzie trzeba czekac kolejny rok ze startem etc

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Pomysł ok, tylko niestety w niedziele nie będzie tylu chętnych co w sobote. Wiele osób nie może sobie pozwolić na wolne w poniedziałek, u mnie z ligi napewno w niedziele było by kiepsko z wyjazdem, ale sobota jak najbardziej.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Myślę że usystematyzowanie lig by grały podobną ilość kolejek a co za tym idzie by startowały i kończyły się w podobnym czasie będzie chyba nie możliwe do zrobienia. Do wszystkich organizatorów lig które znalazłem tu na forum przesłałem maila.
    Myślałem o sobocie, problem w tym że dla mojego klubu jest to najważniejszy dzień handlowy ale jak ma to być raz w roku to...przeboleję hehe
    Nie chodzi mi o to by na gwałt coś robić tylko by zacząć o tym rozmawiać na szerokim forum organizatorów lig , by zjednoczyć się w jakiś sposób i zagrać wspólny finał. Pogadajcie o tym na swoich turniejach , pytajcie o to czy są zainteresowani dojechaniem itd.