Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113
  1. #1
    Hej,

    Wiem ze moje kontrowersyjne posty nie sa lubiane, czy moja osoba tez.... nie wiem..... lecz wczorajsze 7 sin'n'go( nie liczac calego tygodnia gry) i 1 turniej za 24+2 w fulltilce + to co wyszperalem dzisiaj na necie :

    Online Poker Forum - Full Tilt is Rigged and I have proof

    mowia mi jedna:
    = FULLTILT IS RIGGED =

    i za huja nie zagram tam juz ani jednego turnieju:

    Gosc opisuje to samo co ja jakis czas temu :
    (co oczywiscie bylo wysmiewane)

    -Backdoory na fulttilt , nie liczac allinow typu Ax vs Kx,
    + qrwa cuda na kiju

    ..........................
    Sorry, ale czy normalne jest ze przy flopie:

    22T, gosc jebie all ina z QJ, i przedupcam majac QQ, bo wydupca KA,
    po czym mamy po 1500 czipow,dostaje AA, raisuje, wydupca na flopie:
    K22, mam AA on KT, wydupca K, i nara............
    Tak mozliwe !

    Ale czy mozliwe jest ze przedupcam w taki sam sposow 5 satelit z rzedu ? Beda w czipach 5:1 ,4:1 niszczac ich skillem, i goscie qrwa wygrywaja kazdorazowo............!!!!!!!

    Ide na omahe, doprowadzam typa 4 razy do stanu 800, ja mam 2200,
    przedupcam rzedowo , po flopie majac 99% na wina ?

    Pisalem o tym 2 tyg temu, w gorzkich zalach, ze przegralem z 10 1v1 PL omaha, myslalem ze mam nie farta, nie wierze juz w niefarta.......

    Na inny forum znalazlem sytuacje typow opisujacyh podobne zagrania,

    Typu 1: K3 vs 2: KQ

    Flop K62: po czym :54

    +10 blizniaczych akcjii

    I goscie przegrywaja w ten sam sposob parenascie razu z rzedu.

    Powiem tylko tyle, ze juz przestalem wierzyc w przypadek, i ze to sa Bad beaty, bo dla mnie beat to AA vs TT, a nie qrwa 30 razy w ciagu tygodnia 90-99% na flopie i moj bankroll to juz 450$
    chociaz gralem perfekcyjnie

    Bo za huja nie ma opcji wygrac 1v1, chociaz jakbym gral.

    Co mi jeszcze dalo do myslenia..........
    Moj sobotni turniej 24+2 w ktorym chycilem 10 setow w ciagu 80 minut i mialem 35K, i huj z tego jak gosc chycil na mnie 2 sety z rzedu i AA vs KK.

    Powiedzialem co mialem powiedziec, mozecie mnie besztac, ale tym razem w tej wypowowiedzi nie jestem sam i wiele osob na necie to zauwazylo , ze cos jest nie tak na Fulltilt, nie wiem jak na innych.

    pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Ja nie zamierzam się śmiać, uważam że to bardzo dobry i potrzebny wątek. Czas zwrócić uwage na te wszystkie nieprawidłowości i niesprawiedliwość we wszechświecie. Good job.

    mały off topic: pies też jest rigged i to jak, znajomy gra na ongame i też mówi że riggują,
    a brat cioteczny mojej kuzynki grał na ipoker i też mówił że oszukuja,

    chyba jedynym rozwiązaniem jest rezygnacja z pokera online,

    p.s. masz ode mnie nominacje na post miesiąca

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Powiedzialem co mialem powiedziec, mozecie mnie besztac, ale tym razem w tej wypowowiedzi nie jestem sam i wiele osob na necie to zauwazylo , ze cos jest nie tak na Fulltilt, nie wiem jak na innych.
    Spoko, nawet moja mama wie, że w pokera nie da się wygrywać.

  4. #4
    Jak nie masz ochoty wnosic nic nowego do tematu to nie pisz, bo twoj lamerski belkot mnie nie obchodzi zbytnio, nie wiesz o czym pisze to sie nie wtracaj

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    zacznij sam lutować all iny byle chujstwem to się przekonasz czy jest rigged czy nie

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Karaluch wpadnij na Ongame, bo koniecznie chcę się dowiedzieć, czy gram na rigged sofcie (mi wydaje się, że nie, ale jestem fiszem, więc wolałbym wysłuchac oceny specjalisty w tropieniu kręconych softów)

    nawet się poświęcę i dam się zmiażdżyć skillem przez takiego Prosa przez duże P jak Ty, niech stracę

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ja tam nic dziwnego w twoim poscie nie widze
    najwyrazniej malo grales, jeszcze troche praktyki i zobaczysz rzeczy ktore sie fizjologa nie snily
    przegrales kiedys 12x z rzedu z KK all in per flop( w tym tylko raz na AA)????
    nie masz sie co martwic kazda seria kiedys(gora 2 miesiace) sie konczy )
    problemem moze byc to ze kiedys musi przyjsc gorsza

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Karaluch wszędzie jest taki syf.
    Ja ostatnio właśnie w pojedynkach HU czyli 1 na 1 jak to ty piszesz, przegrałem 3 razy w ciągu 1 dnia takie oto rodzynki:

    AA<ATs alliny preflop, koleś łapie kolor na river
    AA<AQs alliny preflop, kolor na river
    KK<AQs alliny preflop, set na flopie dla mnie, kolor na river dla przeciwnika

    I wierze ci, że po czymś takim można zacząć się wkurwiać i coś podejrzewać, ale to tylko jednak rachumek prawdopodobiestwa, to wszystko.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez wszystkie roomy sa rigged trzeba wybierac poprostu te w ktorych lapiemy sie akurat na riggowy upswing

    Rozne roomy sa rigged w rozny sposob trzeba poprostu sie dostowac

    jesli ciagle dochodza runner runnery to grajmy na nie przeciez bedziemy wygrywac miliony majac taka wiedze o ktorej nie wszyscy wiedza a napewno nie wiedza o tym albo nie dopuszczaja tej mysli regularsi

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Spoko, nawet moja mama wie, że w pokera nie da się wygrywać.
    pwnd