Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 113
  1. #101
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Toruń - za dużo wygrywam - a gram średniawo

  2. #102
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    A wiecie że ostatnio przytrafił mi się krupier rigged?

  3. #103
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja ostatnio grałem z kumplami. I każdy po kolei rozdający był rigged...nawet ja

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Texas Hold`em is rigged !!!!

  5. #105
    Czy ktos o tym słyszał? http://bluff.com/blogs/stoxtrader-cheating-scandal

    Jakie opinie?

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    przydługie to trochę. można prosić o krótkie streszczenie w pigułce dla laika ?

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    po moich ostatnich rozdaniach na FTP osobiście stwierdzam, że Full Tilt IS rigged. sęk w tym, że tutaj nie chodzi o to kto wygrywa pre flop / flop all in tylko w jaki sposób to się dzieje. według mnie jest to podkręcone w taki sposób, żeby takie rozdania były po prostu bardziej widowiskowe i żeby były wyższe układy. jestem tego na 99 % pewien, bo bad beaty, które mam od około 10 dni są po prostu niemożliwe. fakt faktem, że gram narazie freerolle i wielu tam cieniasów co wchodzą all in z byle czym, dobierają i wygrywają, to nic nowego. niestety dobierają do takich układów, że ewidentnie widać tutaj rękę programisty, a nie generator całkowicie losowy. Full Tilt is rigged, but spectacular.
    best regards from Poland for FTP programmers and thanks for tuning up the pre flop and flop all in showdowns and making it more spectacular.

  8. #108
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    po moich ostatnich rozdaniach na FTP osobiście stwierdzam, że Full Tilt IS rigged. sęk w tym, że tutaj nie chodzi o to kto wygrywa pre flop / flop all in tylko w jaki sposób to się dzieje. według mnie jest to podkręcone w taki sposób, żeby takie rozdania były po prostu bardziej widowiskowe i żeby były wyższe układy. jestem tego na 99 % pewien, bo bad beaty, które mam od około 10 dni są po prostu niemożliwe. fakt faktem, że gram narazie freerolle i wielu tam cieniasów co wchodzą all in z byle czym, dobierają i wygrywają, to nic nowego. niestety dobierają do takich układów, że ewidentnie widać tutaj rękę programisty, a nie generator całkowicie losowy. Full Tilt is rigged, but spectacular.
    best regards from Poland for FTP programmers and thanks for tuning up the pre flop and flop all in showdowns and making it more spectacular.
    Ja pie... czyli freerolle tez sa rigged :/ Ja na psie przegralem 8 razy z rzedu AA (w wiekszosci preflop). Nikt mnie nawet nie przytulil po tym Nie wiecie czy mozna gdzies ubezpieczyc AA przed bad beatami?

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    ja na pewno Cię nie przytulę mnie osobiście przegrane pre flopy z A,A nie ruszają, pre flop to jednak pre flop i nigdy nic nie masz zagwarantowane. w przypadku pre flop A,A jeżeli tylko sprawdzi Cię jakiś patafian co ma 5 albo 10 razy większy stack niż Ty z jakimś J,8os lub K,3os albo innym gównem to bardzo często trafi 2 pary i to już na samym flopie, ewentualnie strita na river. z pre flopem trzeba uważać zawsze po prostu.
    denerwują mnie za to kurewsko rozdania, gdzie flop daje mi coś mocnego, wtedy wchodzę all in żeby mnie nie callował gracz, który sobie po jednej karcie dobiera np do koloru czy strita, i kończy się to tak, że koleś (koleżanka), który ma 10 - 20 % szans trafia nagle jakiegoś monstera i takich akcji mam np 10 z rzędu (kończących turniej). ja wiem, że śmiech to zdrowie, ale wygrana daje chyba jeszcze więcej. ciekawe ile razy mi się to jeszcze przytrafi, ostatnio naprawdę miałem takie combo bad beatów, że tylko zwymiotować mi się chce bardziej niż przytulać
    coś jest nie tak z tymi roomami, ewidentnie coś tam jest albo podkręcone albo po prostu spierdolone jeżeli chodzi o algorytm generatora losowego
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 26-05-2010 o 11:30

  10. #110
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    hahaha podkrecaja soft w freerolach ;p sry nie moglem sie powstrzymac