Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61
  1. #41
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    mały z powodu wyjazdu do Portugalii proponuje rozegrać ligę we wtorek ...

    jeżeli nie będzie żadnego zdecydowanego sprzeciwu to następna liga we wtorek o 19....


    zapraszam

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    oto mail który dostałem od Pani która chyba będzie bliżej przyglądać się przyszłym ligą pokerowym Unibetu

    przekazuje wam dalej

    "
    Witam serdecznie!

    W związku z szykującymi się zmianami w temacie Lig Pokerowych sponsorowanych przez Unibet, bardzo prosiłabym o przesłanie mi pełnej listy uczestników Ligi.

    Unibet sponsoruje obecnie 21 Lig Pokerowych w całej Polsce. Ze względu na fakt, że ciągle zgłaszają się do nas nowe Ligi z chęcią współpracy, postanowiliśmy ustalić maksymalną liczbę Lig na 25. Chcielibyśmy stworzyć pewnego rodzaju „społeczność ligową”, która otrzyma dodatkowe korzyści pochodzące z faktu przynależenia do Ligi Pokerowej sponsorowanej przez Unibet. Planujemy wprowadzić dodatkowe turnieje dla graczy ligowych, począwszy od freerollów miesięcznych, do turniejów o pakiet na USOP a także na Unibet Open.

    Prowadzona będzie jednak ściślejsza kontrola aktywności graczy ligowych. Wprowadzone zostaną zmiany w sposobie „obracania” wygranych. Na chwilę obecną są to 4 VIPy na każde 1€ dodane do Ligi. W przyszłym tygodniu zostanie Pan poinformowany o planowanych zmianach, które mamy nadzieję wprowadzić w życie od marca 2009.


    Dodatkowo, zostały przewidziane specjalne nagrody dla ligi, której gracze są najbardziej aktywni.


    Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Państwu do gustu i ustabilizują one naszą współpracę.

    "

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    nie ma żadnych sprzeciwów wiec ligę robimy jutro o godzinie 19 ...

    pozdrawiam

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    oto tabela po 9 ligach

    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1234313869

    Tabi i Andrzej punktami za obecność przegonili raczka i oni dostaną euro za długą fale

    Na żółto zaznaczeni są zawodnicy którzy awansowali do Masters..

    jak widać opłacało się chodzić Tadziu zajmując 21 miejsce w lidze awansował do Mastersa za samą frekwencje na turniejach ...

    średnia na ligę wyniosła 10 zawodników ... (gdyby nie 2 turnieje gdzie grypa i nie wiadomo co zabiło frekwencje , średnia wyniosła by 14 zawodników)


    Pierwsze 3 miejsca w lidze długa fala

    Qba33 nagroda 40euro
    Tabi nagroda 30euro
    Andrzej nagroda 20euro

    pierwsze i drugie miejsce łowców głów
    Qba 17 nagroda 20 euro
    Raku 13 nagroda 10 euro

    Tabi 10
    Jones 7
    Kaczor 6
    Graczu 5
    Andrzej 4
    Jazdagz 4
    Franc 4
    Mały 4
    Rafal 4
    Majaj 4
    Wmmn 3
    Kiełbi 3
    Królik 2
    Guma 2
    Kroku 2
    Timi 1
    Karolcia 1
    Grzesiek 1

    gratuluje i pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 11-02-2009 o 01:09

  5. #45
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    Masters gramy za tydzień w środę o godzinie 19

    370 euro do Mastersa = wszystkie miejsca płatne 110|85|60|45|25|20|15|10 (w euro)


    wypłaty z długiej fali i za głowy będą przyznane przy wypłacie turnieju Masters ...


    pozdrawiam

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    Przypominam ze Masters w TĄ ŚRODĘ o 19 !!!!

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    i tak mnie oszukaliscie :P

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    właśnie dostałem maila ze nie dostaniemy podwojonej puli od unibet jeżeli liga będzie odbywać się raz na 2 tygodnie (czyli zmienili zdanie bo najpierw się zgodzili )

    to trochę zburzyło mi plan na kolejna ligę ...


    mniesza sprawa to napisali mi żebym pieniądze za organizacje ligi brał z puli turniejowej a nie z ich puli dodanej


    jeżeli pula dodana się zmniejszyła o 1/3 to tak tez proponuje obniżyć wpisowe do 100 110zl 120zl 130zl 140 czy zostawić ?
    zrobimy jeszcze głosowanie nad tym

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    100zl

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    dla mnie też 100 jest ok