Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    zapraszam jutro na kolejną edycje ligi

    godzina 18 45

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    wyniki po 5 kolejkach ligi
    http://forum.pokerzysta.pl/attachmen...1&d=1231428241

    i łowcy po .... głów


    Raku 13
    Qba 9
    Jones 7
    Kaczor 6
    Tabi 5
    Jazdagz 4
    Kiełbi 3
    Franc 3
    Rafal 3
    Wmmn 3
    Andrzej 2
    Guma 2
    Kroku 1
    Mały 1
    Timi 1
    Karolcia 1
    Grzesiek 1
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    dziś liga unibetu .. zapraszam 18 55 na rwanie głów ...

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    oto tabela i łowcy po 6 lidze ...

    Raku 13
    Qba 11
    Jones 7
    Kaczor 6
    Tabi 5
    Jazdagz 4
    Kiełbi 3
    Franc 3
    Rafal 3
    Wmmn 3
    Andrzej 3
    Guma 2
    Kroku 1
    Mały 1
    Timi 1
    Karolcia 1
    Grzesiek 1
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    z powodu frekwencji ostatniej w tą środe robimy przerwę od pokera zeby ludzie zgłodnieli ..

    pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    od przyszłego sezonu czas na zmiany w naszejlidze



    proponuje coś takiego

    Termin piątek godzina 19...

    blindy 30min stak 8000 do 10 osob w lidze

    blindy 30min stak 6000 powyzej 10 osob

    struktura blindów taka jak na http://usop.pl/miasta/warszawa/

    turniej odbywać raz na 2 tygodnie (po to żeby ludzie czekali na niego )wpisowe x2 to co jest teraz czyli 150zł (od Unibet prawdopodobnie będzie 150-200euro dodane ale jeszcze nie wiem pytam dopiero sponsora )

    czekam na odzew ..

    muszę się z Rafalem dogadać ze knajpa musi być czynna zawsze do 3 w nocy w co 2 piątek.. jeżeli się nie dogadam to pomyślimy co dalej

    czekam na propozycje inne rozwiązania .. jak ludzi ściągnąć na turnieje bo ja już sam nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 26-01-2009 o 21:48

  7. #27
    hmm... zmenic coś trzeba na pewno, ale te propozycje mi się nie podobają. Po pierwsze stacki, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale struktura, którą zaproponowałeś jest minimalnie bardziej turbo niż poprzednia. 6000/50 a 2500/20, ale z wydłużeniem blindów się zgadzam.
    termin, po pierwsze ciekawe co na to cashowcy, a po drugie i egoistyczne, na pewno stracisz jednego stałego bywalca poza tym piątek to jak wiadomo dzień imprez więc kilka osób będzie za każdym razem wypadac, bo urodziny kolegi, bo ostatki, bo sratki itd. Idea gry co 2 tygodnie też się chyba mija z celem, bo liga się strasznie przeciągnie w czasie i częśc może np nie dożyc mastersa
    Może spróbowac po prostu wzbogacic ofertę o rzeczy raczej u nas nie praktykowane np. HU, turki 1r+1a, omaha ze 2 razy. Chyba w Katowicach któraś liga tak gra. Wpisowe też mogłoby byc trochę większe, bo raczej więcej osób narzeka na zbyt niskie niż zbyt wysokie pule.
    Luźna propozycja kształtu ligi z pomysłów, które mi przychodzą do głowy:
    1)nlh 50 1r1a
    2)omaha 100 freezeout
    3)nlh hu 100 (stack 600-800 blindy od 10/20 do 2 wygranych)
    4)nlh 30 rebuy
    5)nlh 100 freezeout
    6)nlh 100 6-handed shootout
    7)omaha 30 rebuy
    8)nlh 250 deepstack freezeout (chodzi mi o naprawdę deepstackowy turniej np. z dokładnie taką strukturą jak na usop - po 7 poziomach blindów chipcount i konczymy innego dnia lub za tydzień, albo załatwiamy górną do rana) dodatkowo ten turniej mógłby miec podwojoną punktację, aby więcej ludzi walczyło do końca o mastersa.
    musimy jeszcze zrobic burzę mózgów w środę, ale najgorsze jest to że nie wiadomo jakie są przyczyny, a frekwencja leci na łeb nie tylko w lidze unibetu
    pzdr

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    zrobię dokładną ankietę wszystkich ludzi którzy chcieli by chodzić na taką ligę


    co do terminu ... to nie może być ze 3 osoby chodzą na ligę ? bo to się mija z celem chyba


    co do tego ze co 2 tygodnie to jest to po to zrobione żeby ludzie zgłodnieli na ligę , 2 żeby pula z unibetu się podwoiła i zeby było o co grac ...


    jeżeli na cashach leży 5x więcej siana( ostatnio ponad 5k na stole ) a w turnieju pula wynosi 800 zł (+400unibet) na 12 osób to jest to jakaś bzdura dla mnie

    turnieje w omahe bo wykluczają za dużo potencjalnych zawodników ligi .. tadziu , pieciu , timi (pewnie ktoś jeszcze )... chyba ze ci zawodnicy

    liga na pewno deep stak holdem , co do tego co pisales staki chce dac jak najwiecej ale chce sie z rafalem dogadac najpierw zeby wiedziec ile mam czasu (a to na pewno nie jest takie same turbo jeżeli czas blindów wydłużasz o 50%,, tak mi sie wydaje ,turniej bedzie trwał przynajmniej 1/3 wiecej tego co trwa teraz )(ale zgadzam sie ze 8k to miniumum a najchetniej 10k bym dal i blidny 35min)

    acha i stoliki 9 max .. zeby takiego scisku nie bylo


    czekam na inne głosy !!

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    mi w piatki co dwa tygodnie idealnie pasuje! odnosnie wpisowego, dlugosci blindow i ilosci zetonow jest mi calkowicie obojetne.. tylko zeby za duze wpisowe tez nie bylo- jakies takie w granicach rozsadku..

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    mnie jutro nie będzie .... dopadła mnie choroba

    nie będzie też Zgadzaja i Andrzeja ....

    kroku poprowadzi lige
    \

    ///
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 27-01-2009 o 15:44