Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 103
  1. #91
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Dobrze że jest co jest - VPP 10,000$ dla najlepszych. Szkoda że tak mało, ale narzekanie jest absurdalne. Wiadomo, że Maciek robi co może aby było jak najwięcej.

    ??? Znasz MAcka jestes jego bliskim znajomym i wiesz ze tak jest ?

    Dlaczego mackowi mialo by zalezec by grazcom bylo jak najlepiej ??

    Chyba dla niego wazna jest jego pensja ktora napewno bedzie tym lepsza im wieksze dochody z Polski bedzie mial PS

    Jak mozna wykazywa taka naiwnosc ?


    Narzekanie na lige jest absurdalne ? a z czego mam sie cieszyc w Grudniu zaplacilem 3400$ rake dostalem wtedy 230$ a w na obecnych zasadach dostalbym niecale 95$ czyli tyle co nic


    Pozatym w pierwszym ringu top250 ugrala okolo 2 mln vpp a w grudniu same top50 zrobilo 1,7 mln a tu jeszce pula spada
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 30-01-2009 o 09:36

  2. #92
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Sebkrol ma dużo racji w tym co pisze, pamiętam miesiące gdzie zmotywowany wysokim rb robiłem rake na poziomie 10-20k nawet. Teraz po 20 minutach gry na psie jestme znudzony, a tak bym pewnie coś pograł żeby wyrobić dodatkowe bonusy, zarobiłbym i ja i oni

  3. #93
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Sebkrol,

    Nie znam Maćka, ale nie widzę powodu dla którego miałby nie robić dobrych promocji dla Polaków. Myślę że jako manager stars ma za zadanie albo naściągać mnóstwo nowych graczy albo forsować regów. Instrukcje pewnie płyną z góry i tyle

    Co ci się nie podoba? Piszesz ze 3,400$ rake odprowadziłeś, jeśli jesteś wygrywającym graczem to czemu tak kłócisz się o 200$, o jednego buyina?

    Przecież można grać zawsze w innej kafejce. Co 2-3 miesiące przeglądam dokładnie co i skąd mógłbym dostać i wybieram. Źle na pokerstars? To się przenosimy i tyle, nie widzę tu powodu do kłótni. Wygląda to tak jakbyś atakował Maćka, że ci daje za mało forsy, bo należy ci się więcej. Trochę śmieszne, sorry

  4. #94
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta

    Źle na pokerstars? To się przenosimy i tyle, nie widzę tu powodu do kłótni.
    Oczywiscie ,ze sie przenosimy a razem z nami 50k vpp miesiecznie, nikt sie przeciez nie kłoci, chodzi głównie o zachownie Macieja który zapewnił najpierw ,że Ring będzie promocja cykliczna co skłoniło mnie do powrotu na ps, nastepnie zapewnił ,że oferta dla wyedukowanych graczy bedzie jeszcze lepsza a wszystko to jak sie okazło było kupa gowna no chyba ,że mowa o wyedukowanych graczach z kasyn warszawskich którzy nie graja na starsach
    Maćiek zrozumiał swój błąd, przeprosił i nie ma sprawy.

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Jeśli na tej promocji zarabiałeś powiedzmy 300$ miesięcznie to robisz takie obroty że te 300$ nie ma dla ciebie wielkiego znaczenia Chyba że dopłacasz...

  6. #96
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Chyba że dopłacasz...
    Jasne ,że tak nie wszyscy są uzdolnieni jak ty żeby sikać na 300$.

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    300$ to nie jest mało, ale chodzi o generowany obrót, jeśli robisz naprawdę duży to 300$ jest takim dodatkowym kąskiem i niczym więcej, na pewno z tego powodu bym sie z nikim nie klocil

  8. #98
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    RAdo tak jak pisal dakota chodzilo generalnie o styl przedstawiania oferty przez macka i ze nie powie wprost promujemy nowych graczy itd

    Rado czy ty wogole grales kiedys w pokera ? Czy ty naprawde nie rozumiesz ze poker to gra w ktorej naprawde ma sie bardzo male EV+ nawet przy dobrej grze ze wzgledu na rake ? Wiec niby czemu mialbym sie nie interesowac dodatkowymi 300$ za free ? Niektorzy analizuja godzinami rozdania ktore np moga tylko i kilka % zwiekszysc EV to co mnie kosztuje pare minut na pisanie posta ?

    Zreszta kiedy na samych allinach jest sie prawie 40 buyinow w plecy ponizej EV to kwoty takie jak 300$ maja znaczenie

    zreszta nawet jesli miesiecznie wygrywalbym 10k to nie widze sensu zeby olewac 300$

    I chcialem dobrej oferty na Ps dla graczy cashowych glownie bo soft i ilosc graczy jest duzym plusem ale jesli dostaje taka oferte to podziekuje wole robic rake gdzie indziej bo nie jestem graczem turniejowym wiec mam duzo alternatyw a w prawie kazdej dostane duzo wyzszy rakeback i czesto nizszy poziom

  9. #99
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jak jest ten VPP ring to poprosze o tabele i pytam kiedy bedzie aktualizowana ?
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 02-02-2009 o 10:53

  10. #100
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    nie podobalo sie, to nie bedzie :P