Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 103
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam pare przemyslen odnosnie promocji

    bardzo dobrze ze zostala ucieta setka "niedzielnych graczy" ktorym chyba az tak nie zalezy na kilku dodatkowych $

    co do struktury to plaska struktura faktycznie zwieksza rywalizacje i moze byc korzystniejsza dla roomu bo obecnie wyrobienie pare fpp wiecej daje pare $ wiecej a w plaskiej trzeba sie scigac ale ja mysle ze PS specjalnie nie chce tego zeby czasem nie stalo sie tak ze polowa ludzi na stolach to beda murki co multitabluja tylko zeby wygrac race,

    czy bedzie tak ze gracz z miejsca 25 dostanie mniej niz 26 bez liczenia stawiam ze nie ale kto wie jak wojtas trzasnie z 300k vpp to raczej tak bedzie ;P

    ogolnie bardzo podoba mi sie ta promocja, od niedawna PS to moj room nr 1 i widze ze tak juz zostanie przez jakis czas

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    radek przeciez caly system FPP premiuje murkow kto ma najwiecej rakebacku ? Murki z limita 1-2 , tak samo graczom FR wychodzi wiecej Rakebacku niz shorthanded i tak samo pewnie wiecej dostaja gracza holdema niz omahy

    Wiec powod dla ktorego Ps nie chce dac zwyklej drabinki z gory wiadomymi kwotami za konkretne miejsca jest napewno inny

    Co do zmian to mysle ze poszly w dobrym kierunku

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    czy mi sie wydaje czy ranking na stronie pokerstars dolicza grudniowe punkty do tych listopadowych?!?!

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Nie.. to caly czas punkty z listopada.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    no to fakt ze murki maja wiekszy rb na PS ale zdecydowana wiekszosc na PS gra chyba dla zyskow z gry: http://online.freeware.info.pl/metin.html a np taka nagroda za 1-sze miejsce zalozmy $5000 dziala na wyobraznie i nagle zuca sie na nia setka osob, oczywiscie gdyby taka oferta byla tylko dla polakow nie wplynelo by to znacznie, ale dla przykladu ipoker, nie bylem tam pare miechow ale kiedy ostatnio tam gralem to zauwazylem duzo race'ow, to miesieczny to tygodniowy, dla calej sieci, w konkretnym roomie na raked handy i kumpel ktory gral regularnie tam mowil mi ze ciezko bylo trafic na donka na stoliku bo polowa ludzi murowala dla kasy za race, oprocz tego jeszcze rb czy jakies dobre bonusy i to napewno sie oplacalo tym co tak grali ale np stoliki sie przez to "zepsuly"
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 08-01-2015 o 14:31

  6. #16
    Aktualizacja VPP Ring 05-12-2008

    Grupa I ($12.000 do podziału)

    Prowadzą:

    WojtasPolak 20,006 VPP
    cwirek1982 9,416 VPP
    NegPL 6,705 VPP

    Grupa II ($8.000 do podziału)

    Prowadzą:

    realkuki666 1,848 VPP
    PabloSc 1,823 VPP
    zetzet125 1,812 VPP

    Miejsce 150 w tej chwili odbiera $26,37

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Albo mam jakies zwidy (wczoraj wyjatkowo nie pilem, moze to przez to) ale w tabeli vpp kilku graczy jest wymienionych podwojnie

    jardo007
    tomsOn
    szwindel
    Reite0
    Masqb
    bl4cksky1
    sebkrol18


    Zrobilem screena, zeby nie bylo...

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hhahaha rzeczywiscie Dla mnie bomba Nie mam nic przeciwko

  9. #19
    Som Twoja percepcja działała bez zarzutu, rzeczywiście tak było potwierdzam i z tego co widze jest nadal, zaraz sie tym zajme

  10. #20
    a ja byłem już pewny, że to specjalnie tak zrobione by ludziom na skraju 2 tabel przedstawić potencjalny % w końcowej puli ^^