Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Tak to jest jak gracie na gówniany niepewnych roomach. Jestem przehappy, że trzymam się tylko PS i FTP
    Na pewno masz sporo racji ale na PS i FTP nie znajdziesz praktycznie turów o dużym value (przykład Mansiona gdy nie był jeszcze w ipoker i dokładał grubą kasę do swoich turów 100k gwarantowane- sporo prosów tam grało). Trochę rozsądku i można dać dużego kopa w górę dla swojego bankrolla.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    Ja kase wypłaciłem na moneybookers i piszą mi ze stryyke o tym, że mają jakieś limity na wypłacanie za pomocą tego portfela właśnie.

    Wczoraj napisałem do supportu kolejny mail (5ty albo 6ty), bo połowa tygodnia a kasy dalej nie ma...


    Na netka słyszałem właśnie że raczej szybko wypłacają, ale ja zleciłem wypłate MIESIĄC temu, a są ludzie którzy po kilku dniach dostają kase właśnie na mb. Tutaj to trochę niesprawiedliwe, bo wydaje mi się iż starsze transakcje powinny mieć wyższe priorytety.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    11
    Ja zleciłem wypłate w poniedziałek. Kwota 4000$ na moneybookers. Zobaczymy jak to sie potoczy. Jak tylko dostane pieniadze napisze.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    22
    Otrzymano pieniądze: PayOut: 22552519

    3.11 do 3.12 równy miech

  5. #25
    ja tez dzisiaj dostalem mail ze przelali i jest kasa na neteller

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    miesiac czekac na kase? masakra jakas

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    11
    Mija tydzien, kasy nie ma. Przypominam, ze metoda wyplaty na moneybookers powinno byc natychmiast ...

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lucyfer Zobacz posta
    Przypominam, ze metoda wyplaty na moneybookers powinno byc natychmiast ...
    Kto Ci tak powiedział?

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    11
    Tak jest napisane na stronie Stryyke.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 16-12-2008 o 09:43 Powód: usunięty zbędny cytat

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1
    Witam chcialbym was choc troszke uspokoic pisze bo samemu mi pomogly wasze wypowiedzi na forum zlecilem wyplate 29 pazdziernika i 11 listopada dostalem pieniazki na moneybookers 1000 euro nastepnie 17 listopada zlecilem wyplate 1800 euro i czekalem i czekalem az wreszcie wyslalem maila do nich wczoraj i dzis tj 15 grudnia dostalem na moneybookers. Wiec dla was wszystkich mowie stryyke nie zbankrutowal ale ma "sajgon" z wyplatami przez akcje z savvy i masowe wyplacanie kasy przez ludzi wiadomo ze to prowadzi do bankructwa ale mysle ze jak wyplacili to wyplacaja widocznie chca odbic sie od dna, pozdrawiam