Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Plagiat.pl

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Czy ktoś ostatnio miał do czynienia z tym systemem? Współczynnik 2 na mojej uczelni nie może być wyższy niż 3%. Tymczasem pisząc jedynie z książek, czasopism, pracę własnymi słowami po sprawdzeniu z samym internetem wyniósł już 5,5%. Przecież to jest chore. Nawet nazwę uczelni splagiatowałem z netu...

  2. #2
    chory to masz ten wspolczynnik na uczelni... samych cytatow mozesz miec wiecej niz 3%.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Wiadomo ale ich to nic nie obchodzi:P Poza tym chodzi o współczynnik 2 bo 1 mogę mieć 35%. A teraz plagiat przegiął pałę.

    o dlugosci od 0 do
    Liczba identycznych slów : 5
    .: Penis.com.pl :. powiekszanie penisa, potencja, wydluzanie penisa, problemy, choroby, meskie forum, powiekszanie czlonka, powiekszanie pracia

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    dlatego plagiat.pl to tylko może służyć jako podpowiedź uczelnie najczęściej używają innych systemów... chociaż ja bym się tak tym nie przejmował nie spotkałem się nigdy by przez to komuś cofnęli pracę

    on szuka 4 identycznych słów występująych po kolei podajże, więc nie ma się co przejmować, że akurat takie zdanie pojawiło się gdzieś tam

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dokładnie nie ma co się tym programem przejmować, wszystko zależy od stylu w jakim piszesz. Poza tym skoro mówisz, że pracę napisałeś sam to nie ma się czym martwić Zawsze możesz też dawać przypisy do tekstu i wtedy cały problem masz w wielkim poważaniu.

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Mojemu koledze cofneli prace na uczelni i chcieli zlozyc donos do prokuratury o plagiacie. Okazalo sie, ze pisal prace mgr na podstawie ustaw, ktore cytowal i to mu wywalilo kolo 40% plagiatu Jakis pracownik bez czytania pracy tak sie podniecil, ze cos odkryl ze zapomnial ze ten system jest mocno wadliwy.

    Generalnie system jest mocno wadliwy i po prostu glupi. Mi tez zaznaczal jakies chore teksty ale 2 wspolczynnik nie wychodzil mi wiecej niz 5% bo prace pisalem sam ale za to zaznaczal mi durnoty, ktore sobie wyszukal w internecie, np "rozporzadzenie ministra infrastruktury".

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    No właśnie problem że przy technicznych tematach ten 2 współczynnik wychodzi wysoko. Po prostu ktoś bierze za takie gówno grubą kasę. Że nadal w tym kraju dzieją się takie chore rzeczy...

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    nie tylko w tym kraju :P