Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Przykro to pisać ale Unibet ma zdecydowanie najgorszy support jaki w życiu widziałem. Dopominam się wciąż o swój bonus za FT terminatora, który odbył się na początku listopada. Chciałbym za te środki zagrać saty do Wisniewski Warm Up ale nie będzie mi chyba to dane. Jeśli zaglada tu ktoś z Unibetu proszę o szybkie rozwiazanie tej sprawy bo support e-mailowy coś strasznie kuleje.

  2. #2
    Panie Aartino.

    Kontaktowałam się z Panem osobiście w tej sprawie dwukrotnie. Problem polega na tym, że podczas turnieju Terminator podał Pan adres mailowy, który niestety nie jest zarejestrowany w Unibet, w związku, z czym miałam problem z ustaleniem Pana nazwy użytkownika. Niestety, nie jest Pan jedynym graczem Unibet o tym samym imieniu i nazwisku. Wysłałam Panu dwukrotnie maila w tej sprawie z prośbą o podanie dalszych danych osobowych. Odpowiedzi nigdy nie uzyskałam... Po kilku dniach skontaktowałam się także z menadżerem kasyna, w którym odbył się turniej. I tutaj też niestety nikt nie odpowiedział.

    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez czat. Możliwości jest wiele.

    Z poważaniem,
    Dominika

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Pani Dominiko.

    Temat ten nie miał na celu oczernienie Unibetu jako pokerroomu albowiem bardzo podobają mi się inicjatywy tej firmy (UPO, ClubTour, Terminator). Chodziło o zwrócenie uwagi na siebie jako klienta, który nie może uzyskać pomocy. To w ramach wyjaśnień.

    Mam nadzieję, że teraz wszystko się wyjaśni i będę mógł powalczyć o udział w Wiśniewski Warm Up. Pozdrawiam i do zobaczenia na Unibet Poker Open ! (mam nadzieję).

    Artur Koszel